pttcell kullanan (internet hızı ile alakalı)

250mb dan sonra hız 128 kpbs' e düşüyormuş. kullanan var mı? geçmeyi düşünüyorum, sırf interneti için...
128kpbs ile nasıl bi randıman alınıyor? kullananlar veya bilenler yazabilir mi?
bir de çekme sorunu oluyor mu ?

250 mbta kadar çok iyi internet ama ondan sonra çok yavaşlıyor. sadece twittera mailine filan bakacaksan olur. videodur yüksek boyutlu resimdir filan çok kötü oluyor.

  • gonul_isleri  (05.05.14 15:40:24)
valla whatsapp facebook sorunsuz.. adres vb acil işleri de hallediyor. ama video izleyemezsin. hele de biraz da az çekiyorsa

  • ibomiu  (05.05.14 15:46:59)
ekşiye, duyuruya, maillere, birkaç blog siteye girsin yeter bana. video izlemek istemiyorum zaten. karsılıyorsa alabilirim.

  • farrytikki2  (05.05.14 16:00:57)