Vodkayi neyle iceyim?

Vodka var evde. Meyve suyu disinda neyle icebilirim? Meyve suyuna kalirsak en cok hangisiyle guzel oluyor? Tesekkurler

ben vodkayı kayısı suyuyla severim. sağlık sorunum öncesinde sek içerdim. hala da en güzeli sektir. ama ağır gelir dersen kayısı suyu.

  • brotha b  (04.05.14 22:18:06)
kalitli votkaysa shot olarak at. karıştırma birşeyle.

  • lesmiserables  (04.05.14 22:18:10)
Piyasada 2 gram vodka koyup her türlü meyve suyu ve enerji içeceğiyle karıştırıp yapıyorlar.

Tavsiye edilmese de redbull, burn gibi enerji içecekleriyle güzel gidiyor. Onların keskin tatları olduğundan içine koyduğun vodkayı fark etmeden içiyorsun. Onun dışında zaten vişne vodka türk filmlerinde bile var. Bence elma suyuyla en güzel oluyor, ananas falan da iyi gider.

Kısacası vodka her şeyle gider.
  • melampyge  (04.05.14 22:18:57 ~ 22:19:11)
enerji içeceği ve vişne en iyi giden..
neskafe de başka bir alternatif..

  • redeath  (04.05.14 22:20:38)
vodka ile çakma mojito yapılabilir. güzel de olur.

onun dışında meyve suyu olarak portakal suyu ile seviyorum ben.

en iyisi shot olarak içmek.

son olarak gugıldan vodka coctails diye aratılıp zibilyon tane tarif bulabilirsiniz.
  • goldentitan  (04.05.14 22:22:22)
Schwepss bitter lemon. Dene bak pişman olmazsın.

  • Godless  (04.05.14 22:22:26)
favorim redbull ama cappy'nin %100 elma suyu ile de çok iyi gider.

  • dinsiz adam  (04.05.14 22:24:37)
cappy ananas. aklın gider.

  • kimblee  (04.05.14 22:26:17)
şveps bitter limon+1

ama ne zaman ? kendi elinle nar sıkmak zor geldiğin zaman.
yoksa üstüne tanımam.
  • charlesbukowskiineksi  (04.05.14 22:30:26)
ben sprite ile içmeyi seviyorum. içmeden önce votkayı buzluğa at biraz soğusun. zaten donmaz merak etme.

votka + portakal suyu + tarçın diye güzel bir karışım da var.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (04.05.14 22:32:06)
Nar Suyu veya Schweppes Bitter Lemon

Vodka sevmem. İçersem sek içerim ama şu yukarıda saydıklarımla iyi gidiyor.
  • kirk karaktere sigmayacak adam  (04.05.14 22:32:12)
bence de sek en iyisi ama illa karistiracagim diyorsaniz portakal suyuyla guzel oluyor.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (04.05.14 22:33:09)
sade schwepss bir dilim limon, taze sıkılmış portakal suyu veya biraz şeker greyfurt suyu. sevdiklerim bunlar.

  • strangerinhere  (04.05.14 22:35:29)
votka sevmem ama votka + ananas güzeldir.

  • nodrap  (04.05.14 22:39:42)
yılların vodka sevdalısı olarak; meyve suyuyla içeceksen yeşil elma suyu, sek içeceksen yanında yeşil elma ile. yalnız dikkat et bağımlılık yapabilir.

  • in search we trust  (04.05.14 22:43:29 ~ 22:43:55)
limon+gazoz veya schweppes bitter lemon

  • yuto  (04.05.14 22:49:07)
ben siringayi aliyordum, onceden tabii, cok onceden, cileklerin icine yavas yavas vodka enjekte ediyordum, sonra da erimis cikolatada daldirip cikartip dolaba. soguk soguk, cok guzel oluyordu. bir de kavunla denedim, ama kavunun cok olgun olmasi gerekiyormus, yoksa icinde homojen dagilmiyor cok fazla.

  • dnznc  (04.05.14 23:20:05)
normal şartlarda votkanın adından bile tiksinen ben bir gün elma suyuyla verdikleri votkayı ölümüne içtim o günden beri benim için votka sadece elma suyuyla içilen bir hal aldı.

  • exodia  (04.05.14 23:42:42)
elma-votka sukeladır.

  • jamswety  (04.05.14 23:57:34)
agzinla ic, gerisi hic onemli degil.
her tarafa kustu mk bendeburu.

  • cursed  (05.05.14 00:15:05)
eger guzel bir votka ise soyle icin: votkayi sisesiyle buzluga atin, iyice sogusun, korkmayin donmaz. sonra cikarin, shot bardagina koyun, yaninda bir bardak da visne suyu hazirlayin, bir tabak da tursu. bir shot sek votka, ustune birkac yudum meyve suyu, ardindan birkac isirik tursu.

votka en guzel boyle icilir dostum.
  • kartonpiyer  (05.05.14 14:44:26)