Gmail'de aradığım özellik ve güzellikler

Sevgili dostlar;
Gmail kullanıyorum.40-50 farklı müşteriden mail geldiği için, acaba kim,kimdi karışıyor.Müşteri mailini adres defterinden tanıtırken bir takma ad girsem, gelen mailin bir yerinde bu takma ad gözükse....Uğraştım ama böyle bir özellik göremedim.Var mı böyle birşey?

Bir de taslak olarak bir teklif maili oluşturuyorum.Başka birine gönderince, bu mail taslaklardan siliniyor.Maili baştan kopyala-yapıştır yaparak düzenlemem gerekiyor veya gönderdiğim mailin altına gelip, 'yönlendir' demem gerekiyor.Onun yerine taslaklardan silinmeyecek kalıcı bir taslak mailim olsa.

Bu isteklerim çok genel şeyler değil mi? Saçma sapan özellikler getireceklerine, niye böyle yararlı şeyler yapmıyorlar veya (umarım) yaptılar da ben bilmiyorum

saygılar

yok; bunun için outlook kullanabilirsin.

  • mayeskuel  (04.05.14 22:14:10)
İkinci sorunun için alternatif bir çözüm; aynı taslağı 40 50 farklı kez kaydet. gönderdikçe azalsın, bitmeye yakın yeniden kopyala kaydet. :)

  • aydin dogan in akp yandasi medyasi  (04.05.14 22:53:13)
outlook varken neden öyle fantezilere giriyosun cancağızım

  • Sourlimes  (04.05.14 23:43:01)
ikinciyi bilmiyorum ama ilki icin etiketleri kullanabilirsin. filtre bolumunden her bir firma icin ayri ayri filtreler olustur. her bir filtreye ayri renk ve isim verirsin. istedin mail adreslerini de filtrelere eklersin. her mailin yaninda hangi etikete ait oldugu gozukur.

  • crucio  (05.05.14 00:22:12)