[]

müziğin adı

öncelikle ses kirliliği ve adını koyamadığım diğer tüm sesle ilgili kirlilikten dolayı özür diliyorum.
şu şarkıyı arıyorum
vocaroo.com


 
swan lake - tchaikovsky anladığım kadarıyla çok gürültülü bir ses kaydı olmuş

edit: bir alttaki cevaptaki şarkı için konuşuyorum allah bin bir türlü belanızı versin güzelim klasik müziğin içine etmişsiniz. ne kadar küfür etsem az amk sizin ben.
  • leadzeppelin  (04.05.14 19:40:40 ~ 19:54:13) 
  • anil  (04.05.14 19:43:37) 
Yanlış olmasın çaykovski romantik dönem bestecisi. hatta romantiğin ağa babası. klasik değil.


  • alperz  (04.05.14 20:27:56) 
Clint Mansell Black Swan için yaptığı soundtrackte birçok şarkıda melodi olarak kullandı Tchaikoscky'nin Swan Lake'ini.
www.youtube.com

  • evilinacloset  (04.05.14 20:50:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.