Ürün tasarımı+ Makale sorunsalı

Merhaba sevgili yüksek lisans severler,

Hemen belirteyim öncelikle aradım taradım ancak bulamadım bulamadım, tek düzgün kaynak anadolu üniversitesi kütüphanesi oldu. Şimdi sorunum ürün tasarımı ile ilgili makale bulamamak (ingilizce+türkçe), nerededir bu makaleler, kütüphanlere gidiyorum internetin tüm olanaklarını kullanmaya çalışıyorum ama bulmaıyorum, sanırım yanlış bir yöntem izliyorum. Şu ana kadar konumla ilgili tez ve diğer kaynaklarla ilgili araştırmalarımı tamamladım ancak makale açısından çok eksik kaldı aratırmam.

Evet sevgili tez yazarları nereden buluyorsunuz makaleleri, nerededir bu tasarımla ilgili makalelerin olduğu kaynak, ya da ne biliyim genel olarak makalelerin araştırabildiği ana bir kaynak var mıdır, ya da ürün tasarımıyla ilgili makalelere ulaşabilceğim bir yol yöntem biliyor musunuz?

Her türlü bilgi benim için çok yararlı olacaktır, şimdiden tonlarca kez teşekkür ettim.

muhtemelen okulunun kütüphanesinin web tabanlı makale sitelerine üyeliği vardır. kütüphanedeki bilgisayarlardan blackwell, science direct gibi makale veritabanlarına girersen istemediğin kadar makale bulabileceğini düşünüyorum.

  • theripperknownasjack  (07.06.09 12:07:47)
search.ebscohost.com

  • black wings gray eyes  (07.06.09 12:18:21)
scholar.google.com

dertsiz tasasız zahmetsiz. üniversite içinden girersen ulaşılamayan makalelere ulaşabiliyorsun. ayrıca sana bazı direk indirebileceğin linkleri de verebiliyor.
  • jesters cap  (07.06.09 12:47:32)
@black wings gray eyes: bu siteye girebilmek için şifre istiyor sanırsam yoksa ben mi beceremedim:)

  • bir zamanlar cocuktum  (07.06.09 12:50:47)
www.sciencedirect.com

okuldan bağlanman lazım. ya da okulda şifre alıp ip ni kaydettirip evden de girebilirsin.
  • yazar kasa  (07.06.09 13:04:17)
  • selimse  (07.06.09 16:33:43 ~ 16:33:54)