[]

ses kayıt cihazı

sevgili duyuru sakinleri,

tez araştırmam için yapacağım görüşmeler için ses kayıt cihazı arıyorum. teknik olarak hiç bir bilgim yok. bir arkadaşım olympus önerdi ama nelere, hangi özelliklerine göre bakıp almak gerekir, hangi marka iyidir önerilerinize açığım. dediğim gibi hiç bir fikrim yok bu konuda.

yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim :)

edit: fiyat olarak belirlediğim bir şey yok aslında. sesleri dinleyip sonrasında yazmam (transcript) gerektiği için kullanım kolaylığı ve kalitesi önemli.

 
cep telefonunu ben de düşündüm ama eski 3-4 yıllık bir telefondu, ses kaydı çok kalitesi olduğu için sony marka ses kayıt cihazı aldım. 4 gb hafızası var. amfide dersleri kaydetmek için aldım. 90 lira verdim. aceleyle aldığım için biraz daha ucuza alabilirsin belki araştırarak.

cihaz işimi görüyor.
  • doxanikee  (03.05.14 13:34:46) 
bazı pilot çalışmalarımı telefonla gerçekleştirdim zaten ama hem tezim hem de bundan sonraki araştırmalarım için gerekli olacak bir şey. her halukarda almam gerekiyor :)


  • o degil dee  (03.05.14 13:36:24 ~ 13:36:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.