İngiltere ligi mi ispanya ligi mi ?

yakın zamanda digitürk taktırdım. takan arkadaş spor ekstra diye bir paket önerdi ispanya maçları için. bende ispanyaysa tamam ekleyelim dedim. ama galiba yanlış hatırlıyormuş çünkü daha sonra baktığımda digitürkte sadece ingiltere,rusya ve brezilya ligleri olduğunu gördüm bu pakette

arayıp iptal edecektim de sonradan da düşündüm ingiltere ligini mi takip etsem ? siz ne dersiniz ispanya ligi can mıdır yoksa ingiltere ligi mi ? ispanya iyi güzelde barça,real ve atletico dışında maç izlemiyorum. ingilterede ise arsenal,manu,man city,liverpool,chelsea vb bisürü derbi,güzel maç oluyor kararsız kaldım

siz hangisini tercih edersiniz ?

İngiltere ligi gelecek yıl tv8'de

  • pavlis  (02.05.14 21:04:16)
Lig olarak İngiltere çok daha çekişmeli ve keyifli bence. Ligin her yerinde bir rekabet var.

  • armagan  (02.05.14 21:04:17)
ingiltere tabi ya. premier lig ayrıdır.

  • xenophobe  (02.05.14 21:04:44)
kesinlikle ingiltere.

ispanya'da bir tek real madrid top oynuyor bana kalırsa. atletico can, kan vs. tamam ama eğri oturup doğru konuşmak lazım. adamların mantalite oynamak değil, oynatmamak üzerine. şahsen ben sevmiyorum. barça da eski barça değil zaten. nerede ronaldinho'lu barça.

ingiltere ligini sadece şu gol için bile izlerim;
www.dailymotion.com
  • papillon7  (02.05.14 21:13:16)
hakkaten tv8 demi olucak ingiltere ligi. şöyle birşey gördüm yanlız

twitter.com

3 sezon daha ligtvde diyor ingiltere ligi. acaba hem lig tv hem tv8 mi verecek ?
  • Wolfware  (02.05.14 22:01:13 ~ 22:02:40)
İspanya ligi izleyen var mı hala ?

  • 726490  (03.05.14 03:28:16)