pil yüzdesini gösterecek uygulama

android için kalan pil yüzdesini ekranın üstünde gösterecek bir uygulama arıyorum. battery doctor kullanıyorum ama çok sevdiğim bir uygulama değil. sadece bu işi yapan bir uygulama var mı?

edit: ekranın üstü derken, bildirim çubuğu demek istiyorum.

önce uccw yükleyin: play.google.com

sonra şu tarz bir skin ekleyin: play.google.com
  • battal gemalmaz  (02.05.14 15:45:59)
battery doctor
tavsiye ederim, arka planda şarj yiyen gereksiz uygulamaları tek hamlede kapatabiliyor ayrıca.

  • bass solo take one  (02.05.14 15:46:19)
xposed framework'e akşam bakmam lazım. şu anda iş yerinden bakamıyorum. battery circle yükledim. play.google.com

  • inheritance  (02.05.14 16:13:00)
ayiptir soylemesi, benim htc isteyince kendi gosteriyor:) settings>power>show battery level... hic kurcaladin mi? belki vardir. yoksa battery doctor kendisi pil omru yemeyen yegane batarya uygulamasi denediklerimde:)

  • no avalon  (02.05.14 16:48:32)
@no avalon, cihaz nexus 4, öyle bir menü yok.

  • inheritance  (02.05.14 17:36:15)
Du battery saver geldi aklıma

  • pavlis  (02.05.14 17:51:09)
Samsungda kendi gosteriyor.

  • queensalvoo  (02.05.14 18:53:01)
play.google.com

kesin çözüm.sol üst köşede çıkıyor
  • jamal_vs_jason  (02.05.14 20:17:35)