instagrama ne tür fotoğraflar yüklüyorsunuz?

instagrama ne tür fotoğraflar yüklüyorsunuz? mesela nikah fotoğraflarını ekler miydiniz? bu fotoğrafları evde bir albümde dursun diye mi çekiyoruz. eklesek katılamayan dostlarımız da mı görse ya da ne gerek mi var? kendime sorunca net bir cevap alamıyorum. herkese de açık fotoğraflar, ama herkes görse ne olacak ki?

böyle saçma sorularla karşınızdayım.

bu da benim :) instagram.com

Instagram kullanmıyorum, son derece gereksiz bir uygulama olarak görüyorum ama kullansaydım koyardım. Zaten fotoğraf paylaşma platformunun amacı başka ne olabilir ki? Yemek fotoğrafı koymaktan çok daha iyidir, koyun.

  • pandispanya  (01.05.14 21:30:11)
ben genelde vücudumun, yediğim yemeklerin, çekimlerin resmini ekliyorum. ha şu anda ancak dağ resmi koyarım ama olsun onlarda duruyor

nişanlansam nikah fotoğrafımı tabi ki koyardım

edit: taytlı resimler koyuyorum +1

edit: hayvan gibi vücudum var ve aşçıyım. tabi ki yemek ve vücudumu koyacağım başka napayım, ne küfür ediyosunuz olm
  • GibsonRulesv2  (01.05.14 21:34:08 ~ 21:46:29)
taytlı fotoğraflarımı koyuyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.05.14 21:34:53)
instagramım yok.

  • basond  (01.05.14 21:36:32)
Uzun zaman boyunca neymis burasi diye actigim profil bos bos durdu, yaklasik birkac ay evel kullanmaya basladim. Gozume takilip da cektigim seylerden kafama gore paylasiyorum ki o da nadir.. selfie yok, arkadas markadasla orda burda fotografi yok, oyle kendimi eglendiriyorum.

Dugun dernek, kutlama, gezi su bu gibi fotograflari facebooka da zaten koymam. Gerekli kisiler ile bulut uzerinden paylasirim. Vs vs..
  • nwnd  (01.05.14 21:37:15)
popomu paylaşıyorum burada; instagram.com

  • armagan  (01.05.14 21:40:45)
gördüğüm ilginç şeylerin -bana göre ilginç tabi- fotoğraflarını koyuyorum, bazen saçma salak selfielerimi de koyuyorum -ne bileyim böyle kafamda tuhaf bir şapka varsa, aptal bir surat ifadem varsa falan :D - maksadım eğlenmek ki öyle çok fotoğrafım da yok zaten. instagram bir nevi blog gibi, yani tumblr genelde fotoğraf-görsel üzerinden giden bir bloglar oluşumudur ya, instagram'da daha çabuk paylaşım yapabiliyorsun işte, gibi gibi.. ha gerçi ben blog olayını pek sevmem ama olsun, eğleniyoruz işte çoluk çocuk :D

  • pasp  (01.05.14 21:41:01)
Herkese açık degil profilim yemek ve vucudum hariç ne istersem paylaşıyorum

  • queensalvoo  (01.05.14 21:42:46)
kedimin fotoğraflarını, minik obje fotoğraflarını, sonra gördüğüm komik ve ironik şeyleri bir kaç tane de kendi fotoğrafım var

  • mr fusion  (01.05.14 21:44:28)
armagan, popon paylaşılmayı hakediyor kesinlikle.

pasp, işte o eğlencenin arasında özel günlerin fotoğrafları olsa mı ki?
  • my december  (01.05.14 21:44:45)
Ben genelde belgesel.

  • kutsalbok  (01.05.14 21:46:53)
ben birinin nikah fotosunu görsem yadırgamam, koy derim. ben selfiieeeeee lerimi ve partilerden falan foto koyuyorum genelde

  • mhmtt  (01.05.14 21:47:26)
Coktan aza dogru siraliyorum selfie > ojeli eller > doga manzaralari > yemek

  • Idonthaveausername  (01.05.14 21:50:18)
Kedi ve köpek fotoğrafları paylaşıp fabl yapıyorum. Kendi resimlerim ve arada aldığım değişik eşyalar, bazen siyasi içerikli resimler paylaşıyorum.

  • mortingensitrayzee  (01.05.14 21:52:48)
oldukça eğlenceli şeyler paylaşıyormuşsunuz, herkese açıksa cevaplara ekleyin isteyen takip etsin :)

ben de üzerine çok düşünmeden o an ne istiyorsam paylaşmaya karar verdim. :)
  • my december  (01.05.14 21:56:35 ~ 21:59:53)
aa kusura bakma yaa ben sadece ilk cümleyi aldım :D yani devamını da okudum da evlenmediğim için kaale almadım demek ki ^_^ ya, birilerine zararı olmadığı sürece, isteyen istediğini eklesin, taraftarıyım ben. bıktım çünkü insanların -ve kendimin de- otu boku yargılamasından -hatta bu bile bir yargı, düşün- isteyen yemek eklesin, isteyen ayakkabı eklesin, isteyen selfie eklesin, isteyen poposunu eklesin, özgür bir ortam sonuçta. isteyen de bunları ekleyenlere laf etsin, ama insanlar birbirine kırılıp, üzülmesin. (ben niye bu aralar böyle duygusal ve buda stayla'yım bilmiyorum ama neyse :D regl dönemi falan yaklaşıyor sanırım asdlkadşksad) buraya eklemem ama instagram'ımı, tanımadığım kişileri eklemiyorum ben, biraz paranoyağım da kusura bakmayın :( yani sizlerle ilgili değili eminim iyi insanlarsınızdır ama kötü insan da çok var net ortamında, gerek yok. yoksa eklerdim yani, çok salak fotolarım var da, bakardınız siz de :D

  • pasp  (01.05.14 22:04:57)
güzel olduğunu düşündüğüm şeyleri yüklüyorum, kendi yaptığım bir pastayı mesela :p çiçek, böcek, doğa, gezip gördüğüm yerler vs. mesela şu; instagram.com asdfjgkhl

  • iste o kavunici balik  (01.05.14 22:08:54)
paps, çok ince ve zarifsin.

iste o kavunici balik, çok sevimli şeyler var takip ettim :)
  • my december  (01.05.14 22:12:40)
Ben eskiden deviantart kullanırdım, sonnra flickr kullandım, şimdi de instagram kullanıyorum. Fotoğraf galerisi olarak kullanıyorum yani. Bazen kendi fotoğraflarımı ve sevdiklerimin fotoğraflarını da çeker koyarım. Hayatımdaki özel günlere ait, yani doğumgünü nişan gibi zamanların fotoğraflarını da koyarım. Yaptığı/yediği yemeği koyandan da rahatsızlık duymuyorum fotoğraf estetik ya da yemek ilginç olduğu sürece ama tutup da porsiyon döner fotoğrafı koymanın manası bence yok. En çok kedilerimin fotoğrafları var galerimde. En çok onların fotoğrafını çekmeyi seviyorum. Fotoğrafa merakı olan herkes için bence çok güzel bir uygulama. Çok iyi fotoğrafçılar var. Çoğunu takip ediyorum. En çok da huzurlu yerlerde, doğayla iç içe yaşayanları takip etmek güzel oluyor. Bazen yaptığım çizimleri de koyuyorum. Takip ettiğim ünlü hesapları da var. Bruce Springsteen'i, Beyonce'yi, Lupita Nyongo'yu takip ediyorum. Ayrıca kedi, köpek, aile/çocuk hesaplarını da takip ediyorum fotoğraf ve videolar yaratıcı ve etkileyici ise.

İsteyen takip edebilir, herkese açık: instagram.com
  • m e l t e m  (01.05.14 22:21:44 ~ 22:25:49)
genellikle selfie paylaşıyorum bkz instagram.com

  • golgem var iyi ki golgem var  (01.05.14 22:23:44)
kedi, kalem, oyuncak, esigara, ıvırzıvır ilginç gördüğüm şeyler, arada arkadaşlarla selfie öyle şeyler.

nikahımdan foto koyardım ama ne yalan söyleyeyim.
  • kyha  (01.05.14 22:49:32)
yediğim içtiğim hariç ne denk gelirse instagram.com

  • oraletarya  (01.05.14 23:00:34)
ben ilk açtığım zamanlarda arkadaşın muhabbet kuşunun fotoğrafını eklemiştim. 162 hafta yazıyor. instagram'ın da ilk açıldığı zamanlar işte. sarmadı ama beni, başka eklemedim. duruyordu öyle. ondan bi 8-9 ay sonra da anıtkabir'e gitmiştim onu koymuştum. 2 fotoğrafla duruyordu 2 yıldır bomboş. sonra kendime muhabbet kuşu aldım birkaç hafta önce, onun fotoğraflarını ekliyorum arada :) bu kadar. kendim fotoğraf çekilmiyorum zaten hiç. sevmiyorum.

  • xenophobe  (02.05.14 01:13:04)
Gittigim yerlerde cektigim fotograflari koyuyorum genelde.

  • cezzar dede  (02.05.14 01:21:07)
deneysel takılıyorum genelde.

  • groovettyn  (02.05.14 10:40:33)
kedilerim ve ben

  • [silinmiş]  (02.05.14 10:51:30 ~ 10:54:18)
manzara,es ,dost, arkadas.

  • nanelimonportakal  (02.05.14 15:08:40)