Sidiğimi içtim; ölmem di mi?

selamlar,

Litrelik bir kavanoza işedim ve sonra sidiğimi suyla seyrelttim. Sonra da bi 200 ml falan içtim.
Bunu 24 saat önce yaptım. Son 24 saattir sürekli tükürüyorum; bazen ağzımda ekşilik hissediyorum; gırtlakta pis bir his var; sabah öğürmeler vs vardı.

Yarına geçer di mi?
Ölmem di mi?

Cidden soruyorum;
zararı var mıdır?
ne yapmalıyım?

teşkkürler...

edit: herkes neden yaptığımı sormuş.
evde genel olarak tuvalet yerine küvete işiyorum daha kolay diye. ya da boyu uygun olan yerlerde evyeye-lavaboya işiyorum tuvalete işemek yerine. bence çok daha kolay. bunu gören bi arkadaşım; ıyyyy çok pis, gibisinden laflar etti. ben de; sidik seni iğrendirebilir ama aslında o kadar da pis bir şey değil, dedim. iç o zaman, dedi. içtim.
özeti böyle.

abi senden çıkan şey neticede yani ölüme kadar gitmez o iş zararı olsa bile..

  • yol  (01.05.14 02:24:18)
bi şey olmaz. çoktan vücudunu terk etmişti bile o.

  • devilred  (01.05.14 02:24:44)
Neden boyle bi sey yaptin?

Olmezsin.
  • damdanakan  (01.05.14 02:25:20)
idrar yararlıdır, olmaz bir şey. peki neden içtiğini sorabilir miyim merak ettim?

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (01.05.14 02:25:42)
bear grylls olmemisti

  • babamasoliimbananickaldirsin  (01.05.14 02:25:51)
onu bunu boşver de niye içtin hakkaten?

  • anil  (01.05.14 02:26:10)
Amac?

Olmek o kadar kolay mi allasen?
Turp gibisindir.
  • cecilia  (01.05.14 02:26:41)
sebebi neydi ki? :/

hislerinin bir kısmı da psikolojiktir, ölmezsin merak etme.
  • pandispanya  (01.05.14 02:28:00)
Noktalı virgülü falan kullanabildiğine göre ölmezsin, relax.

  • buzbebek  (01.05.14 02:28:57)
pofff...

bear grylls içti ölmedi, dünya için kötü, senin için iyi haber.
  • cilgin korsan ces  (01.05.14 02:36:58)
bir şey olmaz da sebebi neydi ki.

  • xenophobe  (01.05.14 02:37:32)
neden içtiğimi sormuşsunuz; edit'le ekledim.

  • esas itibariyle  (01.05.14 02:37:43)
Israr içerek hayatta kalma diye bir şey duymuştum. Hiç unutmuyorum 3 yaş civarıydı herhalde yatakta çıplak yatıyordum (banyodan çıktım annem üstümü mü giydirecekti ne) bir anda ilene dürtüsü geldi bende serbest bıraktım. Nasıl olduysa direkt ağzıma denk gelmişti, yuttum sanırım. Kaç sene geçti yaşıyorum hala.

Bize, bunu niye yaptığını anlatmaya borçlusun.
  • iorveth  (01.05.14 02:37:56)
keşke sebebini sormasaymışız.

  • m e l t e m  (01.05.14 02:41:07)
ne pis adammışsın lan sen öyle.

mutfak lavabosuna da işiyon mu?
  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (01.05.14 02:44:33)
en.wikipedia.org tedaviymiş zaten, adı bile varmış, rahat ol şu andan itibaren en sağlıklımız bile sen olabilirsin esas itibariyle. %95'i su, %5'i de vitamin, mineral falan filanmış. öyle işe yaramaz atık değilmiş

  • kaymaktutmayansicaksut  (01.05.14 02:44:47)
çok güzel bir kafan varmış güle güle kullan canıms

  • mayeskuel  (01.05.14 02:46:07)
o belirtiler "aman ölücem" diye fazla evham yapman bir de "sidik seni iğrendirebilir ama o kadar pis bir şey değil" demene kendinin de inanmanan. öyle olduğu için pis bir şey içtiğin ve sana zarar vereceği düşüncesine çok odaklandın, vücudun böyle tepki veriyor.

su iç bolca. bişy olmaz.
  • dafaiss  (01.05.14 02:46:07)
Ev arkadasin ben olmadigim icin su an ne kadar mesudum bilemezsin.

Evyeye isemek!?!

Planlayarak, canice ruhla, iskence ederek oldurebilirim seni.
Ev arkadasin ben degilim, cok sanslisin.

Sidik icilecek kadar da temiz bir sey degil. Faydali olsa vucut atmaz lan, oyle dusun!
  • cecilia  (01.05.14 02:46:18)
yuh be hadi kendine saygın yok ev halkına saygın olsun. küvete işemek nedir amk. ben o evde olacaktım varya o küvete işer seni orda boğardım

cevap, hayır kardeşim ölmezsin neden ölesin? sidik vücudumuzdan çıkan su ve proteinli bir sıvıdır :)
  • GibsonRulesv2  (01.05.14 02:51:09 ~ 02:51:32)
iğrenç pislizk bi insna olamnı bir yana koyarsak;

çişini içmekten ölmezsin. ta ki bardak bardak doldurup kafaya dikmedikçe.

çok insan doğal afetler sonucu, özellikle deprem sonrası günlerce enkaz altında kalan insanlar, çişini içerek hayatta kalmıştır.
  • mahone  (01.05.14 03:00:58)
hiçbir şey olmaz.

  • king lizard  (01.05.14 03:40:20)
lavaboya işerken birisi görüp ağız burun dalmazsa ölmezsin. pisuvardan akan suda ellerini yıkamak normal gelmiyorsa lavaboya işeme. normal geliyorsa da kendi kullandığın lavaboya işe.

  • zero times infinity  (01.05.14 03:42:18)
abi bok da çok pis diyorum sana. yer miydin mesela ben bunu dedim diye. inanılmazsınız yemin ediyorum. mutlaka kontrol altında tutulman lazım.

  • andy kaufman  (01.05.14 03:45:00)
yaptıktan ne kadar sonra içtin? kısa sürede içtiysen bir şey olmaz. fakat sonrasında çok hızlı şekilde bakteri ürettiği için riskli.

rehine ya da hapis vakalarında görülür bu olay. susuzluktan ölmemek için içinler.
  • nawar  (01.05.14 03:47:02)
@nawar
hemen sonrasında içtim.

@hemen hemen herkes
mal mısınız amnk, bana iğrenç falan demişsiniz de zaten sidik pis bir şey değil; benim inisiyal noktam. bi daha mı içeyim?

ayrıca size ne lan amnk? kendi evimdeki lavaboya ister işerim ister sıçarım. bi de ağızburun dalmaktan falan bahseden gerizekalılar olmuş.
  • esas itibariyle  (01.05.14 03:50:32)
hemen sonrasında içtiysen büyük bir sorun yaratacağını sanmam. yani ölmezsin. tabii sen sağlıklı bir insansan ve bol su içiyorsan. bu arada şimdi de bol su iç.

kusman, midenin bulanması, tükürmen, ağzındaki tat normal. çünkü sidiği içmek gibi bir geri dönüşüm sistemi yok. o yüzden vücut tepki veriyor.

tamam bu yaptığın da çok güzel bir şey değil ama, girip denize işeyenler, o deniz suyunu istemsizce yutanlar ve "işemeli" pornonun olduğu yerde... cümleyi bitiremeyeceğim :)
  • nawar  (01.05.14 03:57:04)
127 saat mahsur kalan dağcı da susuzluktan içti galiba bir şey olmamıştır.

  • kirazıseviyorum  (01.05.14 04:08:45)
Trollugun de midesi var be arkadas

  • ozymandias10  (01.05.14 05:11:39)
uzakdogu mutfaginda yenilen seylere sahit olduktan sonra tepkisiz okudum. ilgincli adrenalinli yeme-icme faaliyeti istiyorsan bocuk kavurmasi ye citir citir. sidik dedigin ne zaten, tuzlu su. peh.

  • aklimiseveyim  (01.05.14 06:06:31)
hayır kendi idrarı ile beslenmek zorunda kalan insanlar var..
benim lavaboma işemediğin sürece ölmezsin. hocam o lavaboya diş fırçası, yüz yıkama sabunu, traş makinesi kafası ne bileyim bazen bi elma düşüyor su tutup geçiştiriliyor. yapma lütfen. tanımıyoruz etmiyoruz birimizin arkadaşı çıkarsın filan yarın öbürgün evimize alıcaz..

  • ibomiu  (01.05.14 08:51:23)
abi ölmezsin de sidiğin temiz birşey olduğu konusunda pek de haklı sayılmazsın. zira idrar, ilk anda sıkıntılı bir sıvı olmasa da, içerisinde çok hızlı bir biçimde bakteri vb. ürer. bu kadar bakteri de çeşitli yerlerde (küvet, lavabo, evye, vb.) zararlı olabilir.

bir de hakkaten, adam kendi evinin lavabosuna ne yaparsa yapar abiler, size ne lan!?
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (01.05.14 09:55:51)
evine kimseyi çağırmıyorsan veya çağırdıklarına ilk etapta bu denli pis bir insan olduğunu belirtiyorsan bi nebze anlaşılabilir. ama çok tehlikeli çok. inş arkadaşım veya bir gün tanışabileceğim biri çıkmazsın.

  • prodeq  (01.05.14 10:15:22)
çocuk yapmazsan sevinirim. kib.

  • liriamer  (01.05.14 11:08:40)
Adam, "ben bir lavaboya gidiyim" lafını baya bir ciddiye almış

  • dreamsandcolours  (01.05.14 11:46:57)
@dreamsandcolours bu kadar saattir buradayız. kimsenin aklına gelmedi. elimden gelse ben basacaktım o tike :)

  • nawar  (01.05.14 16:16:33)
su iç bol bol.

  • loralynn  (01.05.14 16:23:08)
Yahu kankiler, o kadar hıyar değilin. İşerken suyu açıyoruz heralde. Sidik lavaboya değmiyor bile. Suyla gidiyor işte.

  • esas itibariyle  (03.05.14 14:55:31)
nasil degmiyor lan. hadi ilk basinc varken nisan alirsin degmeden gider ee sonra? biterken sende tazzik azalmiyor mu cat diye kesiliyor mu cis?

bir bok yedin bari hatani kabullen ben igrenc bir insanim de bitsin. tuvalete isemeyi bilmeyen klozet kapagini gole ceviren bir ayi yuzunden 4 ay boyunca oturmadan isedim sictim klozete. hapis cezasi olmasa kurtlara atarim o herifi dunya'da bosuna oksijen harciyor. lutfen aileden gormediyseniz kendinizi gelistirin ve temiz anlayisli bir insan olun.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (03.05.14 18:21:19)