Duyuruda Kimleri Beğeniyorsunuz?

siyaset, tarih, sosyoloji konularında; kimlerin sorularını ve cevaplarını beğeniyorsunuz? şu kullanıcı yetkili bir abiye benziyor dediğiniz kimler var?

öyle birisi yok..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (01.05.14 00:33:48)
herkesin bi spesifik alanı var yorumlarını beğendiğim aslında ama compadrito, zetahead, douchebag, divit, idonthaveusername, buzbebek, barbara aklıma gelenler. son üçü gönül işleri kategorisinde genelde :P

dünya görüşlerimiz tamamen zıt olsa da comptro ve tuborg'u da ekleyeyim :D
  • tescillimarka  (01.05.14 00:37:07 ~ 00:39:32)
Mea maxima culpa dogru yazdim umarim aklima gelsin eklerim. Gecen gun de godsparticle bir cevab yazmisti zekasina hayran hayran okumustum

Pescador'a tesekkurler
  • Idonthaveausername  (01.05.14 00:38:52 ~ 00:52:16)
100 duyuru varsa bunların ancak 1'i yetkin birinin kaliteli cevabını gerektirir nitelikte oluyor. büyük çoğunluğu gönül işi, kararsız kaldım hangisini yapayım sorusu falan. duyuru'yu çok severim, güzel bir ortam olduğunu da düşünüyorum ama siyaset, tarih, sosyoloji alanında soru sorarak bilgi edinilecek yer değil bence. hani en fazla konu hakkında bilgisi olan birisi yazar, kitap falan önerir, anca öyle.

sağlık konularında öne çıkan, genel kültürüyle de önde giden, parmakla gösterebileceğim bi' compadrito abi var. onun dışında yine çok değerli, bilgili insanlar var ama "şu konuda şu iyidir!" diyerek birini gösteremem sanırım.
  • pescador  (01.05.14 00:40:16)
Kendimi beğeniyorum ben. Sadece duyuruda da değil. Her yerde. Geçen metroda beğendim mesela, pis dayak yiyordum.

  • godless frog  (01.05.14 00:42:06)
pescador. yaşından beklenmeyecek, bayağı olgun cevapları var. çoğu konuda da benzer düşünüyoruz. bir de zaten benden hemen önce onun ve bir iki kişinin daha yazdığı compaditro var.

  • fayfim  (01.05.14 00:43:49)
zlatanibrahimovic11

  • zlatanibrahimovic11  (01.05.14 00:44:51)
pandispanya,fayfim,compadrito

  • sadegazoz  (01.05.14 00:55:37 ~ 01:05:43)
nax'ın cevaplarını da keyifle okuyorum.
Benim yazdığım isimlerin kendilerini gösterme çabası olmadan insanlara yardım eden mantıklı, duru insanlar olduğunu düşünüyorum.
Pandispanya hergün bana 'iyi ki varsın' dedirtiyor.
Güzel de bir ablamız bakın beyler kendisi
+18li duyuruları ayarında tutalım.
Aylin amcalarımız duyuruyu inciye çevirmesin.
  • sadegazoz  (01.05.14 01:13:50)
@sadegazoz, benim sorduğum konular için söylüyorsun değil mi bu kullanıcıları? 2. cevabın biraz kafamı karıştırdı.

  • ete summer  (01.05.14 01:23:50)
dafaiss, john lee hooker, godsparticle yetkili abiye benzer cevaplar veriyor genelde.

  • baba jo  (01.05.14 01:29:51)
bu konularda tuborg yesili'ni seviyorum. atara atar, gidere gider tavrı var, eyvallahı yok, hoşuma gidiyor.

want2die var. compadrito. pescador söylendiği gibi yaşının ötesinde bir kardeşimiz.
  • r_u_h  (01.05.14 01:33:47)
Divit, want2die, kibritsuyu üçlüsüyle rakı yapılabilir gibi.

  • oldboy  (01.05.14 01:36:12)
Compadrito cecilia gibson komik orjinal yapıcı cevapları var

  • basond  (01.05.14 01:42:21)
sorumun içeriğini okumadan mı veriliyor cevaplar? bahsedilen kişiler; siyaset, tarih ve sosyoloji alanlarında beğendiğiniz kişiler değil mi? genel olarak sormuyorum ben.

  • ete summer  (01.05.14 01:46:35)
cecilia, sanal heywan (sorunuzla ilgili alanlarda)

  • compadrito  (01.05.14 02:17:28 ~ 02:18:41)
Sağdan sola çapraz aşağı doğru hızlı okudum
''kimlerin sorularını ve cevaplarını beğeniyorsunuz...gibson,douchebag'' i görünce yardırmışım düzgün okumadan.
kusura bakma ete summer valla
Duyurunun başlığında beğenmek değil de bu siyaset, tarih, sosyoloji konularında bilgisi olduğunu düşündüğünüz kullanıcılar kimler' vurgusunu
  • sadegazoz  (01.05.14 02:17:44 ~ 02:20:40)
yetkili abisini bilemem ama siyaset gibi konularda sorulan, dikkatimi çeken soruların adresi --> cesario
sağolsun kendisiyle beraber bir şeyler öğreniyoruz olmadı tartışmaları okuyoruz.

  • bass solo take one  (01.05.14 02:26:35)
tam olarak karsilar mi bilmiyorum, ama sanal hayvan bu konularda bilgili gorunuyor.

  • John Finn  (01.05.14 03:05:42 ~ 04:09:44)