Sevgilime ne alayım ?

Haftaya carsamba erkek arkadasımın dogumgunu. Butcem max 50 tl. Onerılerınıze acıgım. El emegı de olur ama fıkır gerek. Ne alayım ne yapayım ? Tesekkurler herkeze

ne sever? cüzdan falan alınır seviyorsa öyle şeyler. bana eski sevgililerimden biri cüzdan almıştı 6 7 sene oldu hala kullanırım çok da severim.

  • argent dawn  (30.04.14 19:08:37)
Kıtap okumuyo pek.
cuzdanı var bı tane guzel baya ıhtıyacı yok o yuzden.

  • yemektehamsivar  (30.04.14 19:11:33)
Butik pasta yap birde tisort al boynerde indirimde jack jones mavi falan

  • queensalvoo  (30.04.14 19:11:38)
Steam'den oyun al.

  • fortisvita  (30.04.14 19:21:25)
Steamden oyun almak harbiden mantıklı. Gömlek al.

  • umarsizca umarim  (30.04.14 19:23:46)
guzel bir tiras seti al. makine ya da gillette mach 3 falan degil safety razor al ama.

arko tiras sabunu, tiras fircasi, kap, yedek jilet olsun sette. 50 liraya cok kaliteli bir sey olmaz ama yine de iyidir. geleneksel islak tirasa baslasin, tabi bunlar zaten oyle tiras olmuyorsa
  • babamasoliimbananickaldirsin  (30.04.14 19:24:21)
sürekli kullanabileceği bir şey olsa daha hoş olur. cüzdan, çakmak ve sair. eğer ilgisi var ise çakı, tespih falan da hoş olabilir.

  • kallesnikof  (30.04.14 19:46:58)