bonus genç kullanan varmı?

yahu kredi kartım yoktu kart aidatı yok felan diye gittim bonus genç aldım şubeden teslim alırken imzalarken dikkat ettim 58 lira hesap işletim ücreti gibi bişey yazıyordu, kadında aidatı yok ama hesap işletim ücreti 6 ayda bir alınır dedi bende dedim vadesiz hesap yokki nerden alınacak karta yansır dedi bu nasıl iş yahu gider en baba bonusu alırdım yıllık 65-80 tl ye felan bunda yılda 120 ye yakın paramı vercez bilen varsa bi yardım etsin ya hiç kartı kullanmadan iptal edeyim...

Bonus gençte alınmaması lazım ücret.

  • Lola90  (30.04.14 17:51:49)
ben kullanıyorum ! benden alınıyor ama önceden vadesiz hesap açtırdım sonra kart aldım. alındı diye hatırlıyorum, kredi kartı alınca otomatik kredi kartı hesabın oluyor. hesap işletim ücreti alıyorlar. gidip en baba bonusu alırsan 65-80 tl ye 120 ye yakın paranın üstüne bide o en baba bonus kartının ücretini eklersin, boşuna demiyoruz soyguncu banka garanti diye! kart aidatı ve hesap işletim ücreti birbirinden farklı şeyler.

  • kemal ulas barmanbek  (30.04.14 18:41:55 ~ 19:50:51)