[]

Frankfurt Uçak Bileti

Merhaba.

Eylülün 26'sında Frankfurt' a gideceğim. Annem de benimle gelecek, 1 Ekim gibi dönecek. Yani İstanbul' dan Frankfurt' a iki gidiş, bir de annem için dönüş bileti alacağım.

Uygun olması için şimdiden bilet bakıyorum. Ucuz uçak bileti sayfalarında arattım. Ama tek kişilik gidiş bile en az 300 lira. İnsanlar nereden buluyor çok ucuza biletleri ? Ya da bu fiyatlar yurtdışı için normal midir, daha düşüğe bulamaz mıyım ? Ona göre bütçe ayarlamalıyım.

 
Frankfurt Eylul ayinda fuar nedeniyle hayli yogun bir destinasyon, o mevsimde cok ucuza bilet bulman zor.Aktarmali ucuslari takip et, bazen guzel secenekler cikiyor ama dedigim gibi ozellikle Eylul- Ekim Frankfurt'ta yogun fuar mesvimi.


  • kint  (29.04.14 10:51:22) 
Skyscanner


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (29.04.14 12:08:40) 
300 lira dedigin 100 eur yapar ki cok uygun bir fiyat bence. sunexpress'ten baktim simdi de izmir aktarmali ucusa 130 eur dedi.


  • osuruklu  (29.04.14 17:09:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.