[]

Okumayı sevdiğiniz, takip ettiğiniz sözlük başlıkları?

mesela


yaran diyaloglar

yaran olaylar

ekşi itiraf

iz bırakan kitap cümleleri

öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

uzun süre etkisinden çıkılamayan olaylar

gibi başlıkları takip edip okumayı seviyorum ama bazen güzel başlıkları kaçırıyorum, gün içinde okuyamıyorum ve bi daha da bulamıyorum bu tür başlıkları. bunlar gibi örnek verecebileceğiniz başlıklar var mı acaba? ya da sizlerin takip edip okuduğu başlıklar hangileri?

 
yardimci olur eksisozluk.com


  • she was my baby  (29.04.14 03:24:13) 
yaran askerlik anıları


  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (29.04.14 04:40:59) 
  • pikrua  (29.04.14 07:53:31) 
öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler

9 farklı makinenin çalışma prensibi

futbol ile ilgili unutulmaz aforizmalar
  • thx 1138  (29.04.14 07:59:39) 
çok teşekkürler arkadaşlar

@pikrua başlığı görünce bile kahkaha attım :D
  • sivil admin  (29.04.14 14:31:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.