2 Günlüğüne Budapeşte'ye Gitsem mi?

Selamlar.

Şu pazartesiye gelen 19 mayıs tatilinde uçak biletlerine bakıyodum da, Budapeşte'ye 370 liraya bilet buldum. Hazır Schengen vizem de varken gitsem diye düşünüyorum. Ama iki sıkıntı var,

1. Gelcek arkadaş bulamadım.
2. Uçakların saatleri Cumartesi öğlen gidiş, pazartesi öğlen dönüş şeklinde. yani anca 1,5-2 gün kadar vaktim oluyor.

Para durumum müsait şu an, gidebilirim aslında. Ama hem iki güncük hem de tek başıma gitmeye değmez mi diye düşündüm. Başka yere de uyugun uçak bileti yok, tek burası var. Ne dersiniz? Siz olsanız gider miydiniz?

fırsat bu fırsat bas git, kafa dağıt, dön. Net.

  • bartholomew87  (28.04.14 18:59:59)
duruma göre gidebilirdim yani haftasonu yapıcak bişeyim yoksa bunalmışsam gidebilirdim tabi para sıkıntısı yoksa

  • high hopes of the sozluk  (28.04.14 19:12:27)
tek başına gitmeye tabi ki değer, zaten tek gitmekten korkuyorsan tam fırsatı, uzun kalmayacağından kafana göre takılmış, sıkılamadan dönmüş olacaksın. kesinlikle git.

  • rakunzelll  (28.04.14 19:14:05)
alternatifi ne evde oturup tv izlemek mi? gidin mutlaka.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (28.04.14 19:30:51)
Para konusunu sıkıntı yapmıyosan mutlaka git. Harika bi yer. Szimpla kert'e de uğra mutlaka :)

  • rocka rolla  (28.04.14 20:09:55)
tek başına gitmek daha iyidir.

  • Suehtemorp  (28.04.14 20:34:01)
Budapeşte mükemmel şehir, daha iyisini bulamazsın.

  • kronik  (28.04.14 20:47:28)
gündüz gezilir, akşam 10 gibi publara çıkarsın, sabaha doğru döner biraz uyur sonra havalimanına gidersin.

saatler uygun değil demişsin.whizz air in biletlerine baktın mı?
  • sttc  (28.04.14 21:10:17 ~ 21:11:07)
yetmez bence budapeşteye. cumadan gitme şansı yok mu?

  • fayfim  (28.04.14 21:24:31)
@fayfm malesef ya.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (28.04.14 23:02:16)
her türlü çok güzel olur da budapeşte çok güzel bir şehir. adam gibi tadını çıkarmadan geri dönmeni istemem. malum her canı sıkıldığında avrupada şehir gezebilen adamlar değiliz. bir çıktın mı şehri tamamen gezeceksin ki bir daha gitmen gerekmeyecek. bir dahakine başka bir şehre gideceksin.

  • fayfim  (28.04.14 23:06:50)
@fayfim esasında benim de kafamda bu vardı ama burdan gazı da aldıktan sonra dedim ki yani evde oturacağıma iki günde gezeyim. beğenirsem, yetmediğini düşünürsem elbet bir gün yine yolum düşer :) gidicem umarım :)

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (28.04.14 23:21:55)
git aga git. ucuz memleket zaten bi ucaga para vermis gib olursun. tek gezmek de guzel. hem kisa zaten kendinizden de sikilmadan doneceksin

  • jedilance  (29.04.14 00:06:16)