Orgazm olurken ağlamak niye ki?

Var mı bunu yaşayan, herhangi bir sebep buldunuz mu? Çok acayip değil mi lan bir anlamı var mı diye düşünüyorum... Belirli kişilerle ya da anlarla ilişkili sanırım... Duygusal bir şey mi yoksa fiziksel rahatlama/boşalma mı?

var ya, olmaz olur mu. er kişiyim ama bir kere başımıza geldi. kişi ve anlarla ilişkili değil de fiziksel olduğunu düşünüyoruz kız arkadaşımla. baya sert ve tatmin edici bir sevişme ile gelen orgazmdı çünkü. kişi veya an olmasına pek ihtimal vermiyorum, çünkü ilk beraber olduğu insan benim.

  • ozzpwnz  (28.04.14 17:18:55)
Masters of sex izlemelerim sonucu vardigim sonuc duygusal degil fiziksel bir etki oldugu. Daha once aglayan birini gormedim/duymadim.

  • mula  (28.04.14 17:19:28)
Ağlayan kadın görmedim, duydum. Ağlayan erkek ne gördüm ne duydum. Kadın tabiatı bambaşka tabii. Belki eski aşkı aklına gelmiştir ondan ağlamıştır.

  • yirmisantim  (28.04.14 17:19:58)
Bodoslama bir yorum olacak ama, duygular birbirine girebiliyor tam o anda. Ben de gülüyorum mesela :)

  • Godless  (28.04.14 17:19:59)
duygu fazlalığından olabilir.. mutluluğun doruğuna geldiğini hissetmiştir ya da tam tersi pişmanlıktır..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (28.04.14 17:20:13)
bir dönem sevgili olduğum hatun kişisinde var olan durumdu. tam rahatladığı anda bildiğin hıçkıra hıçkıra ağlardı. elinde olmadan ağladığını ve engel olamadığı söylerdi. o an içinden ağlamak geliyor gözüne yaş yürüyormuş.

  • motions  (28.04.14 17:23:14)
Bazıları da acı sever, dayak yerken tam orgazm oluyorsa ağlaması normal..

  • redeath  (28.04.14 17:29:01)
Ağlatan bir performans olmuş olabilir. Ben böyle bi'şey görmedim ama.

  • royal  (28.04.14 17:31:23)
O an kalbinde başkası, yatağında başkası var diye...

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (28.04.14 17:32:25)
Bende ejakülasyon sonrası bildiğin katıla katıla gülüyorum, kahkaha atıyorum. sebebini bilmiyorum.

  • battal gemalmaz  (28.04.14 17:32:35)
işte bunlar hep horman. pmste her şeye ağlamanızla aynı sebep.

  • mutevazi  (28.04.14 17:34:03)
o esnada salgılanan bir hormondan dolayı. bir yerde bununla ilgili bir makale vardı.

  • microfiction  (28.04.14 17:41:06)
ilk kez duydum lan, ne ilginç

  • anil  (28.04.14 18:05:42)
hormon filan değil yahu, orgazm dediğiniz şey zaten kasılan vücudun gevşeme anıdır. kasılmalar şiddetlenirse haliyle boşalmalar da şiddetlenir ve buna bağlı olarak salgılarınız da değişir. göz yaşı da bunlardan biridir. yani orgazm olurken ağlayan kadın tamamdır, olmuştur, boşaldıktan sonra bikaç saniye nefes almak için özel çaba harcar, hatta mutluluktan gülümsemek ister ama beceremez çünkü ağzı hala inleme pozisyonundadır filan. herkese olmaz, her zaman hiç olmaz. duygusal değil fizikseldir.

edit: ağlamak derken salya sümük değil, gözden yaş gelmesi hali. 'gülünç' değil şahsen.
  • malmazel  (28.04.14 18:14:16 ~ 18:20:17)
fiziksel bir reaksiyon.
duygusallıktan değil.

dir heralde yani.
ne ağladım, ne de ağlayana rastladım çünkü.

fakat duydum tabi ben de.

ayrıca gülünç bir durum. asadasgf
  • mavi istiridye  (28.04.14 18:15:20)
mutluluk gözyaşları.

  • [silinmiş]  (28.04.14 18:51:47)
Er kişiyim.. Eski kız arkadaşımın başına bir kez gelmişti.. Arkadaşların yorumlarına katılıyorum. Duygusal değil, fiziksel bi mevzu.. Çünkü benim şahit olduğumda bir an gülümsüyor sonra tekrar ağlıyordu.. Bu 4-5 kez oldu. Şahsen dürüst olmak gerekirse kendimle gurur duymuştum :)

  • bilmemkacincinick  (28.04.14 18:57:39)
hormon yani adrenalin yüklemesi sonucu bi anda durulunca ağlama isteği olabilir. korktuktan sonra da ağlarız ya onun gibi.

diğer ihtimal de kontrol edememe.
  • seksen9  (28.04.14 18:59:45)
burada aglamaktan kasit gozden yas gelmesiyse, erkeklerde de oluyor. benim bildigim iki ornek var. ben fiziksel oldugunu zannediyorum.

  • John Finn  (29.04.14 04:31:44)
muhtemelen baya bildiğin ağlamak. göz yaşı değil. benim gördüğüm oydu çünkü. hatta bilmemkacincinick güzel izah etmiş. aynen öyle gerçekleşiyor sanırsam. :)

  • ozzpwnz  (29.04.14 04:41:37)
bu arada ben kahkaha atıyorum :)

  • [silinmiş]  (29.04.14 10:37:29)