[]

IKEA - Yatak

Nasıldır bu adamların yatakları? Ortopedik vs. yatakların fiyatları diğer firmalara göre bunlarda daha ucuz sanırım. Derdim daha dinç uyanacağım bir yatak almak.

Başka marka/model tavsiyesi olan varsa o da hayra geçer.


 
Arkadaşım bak bu dediğimi kulağına küpe yap: IKEA'dan her şeyi al ama yatak asla ama asla


  • Brahman  (28.04.14 12:17:04) 
bazi tipleri iyidir tabi sizin uyuma aliskanlik ve tercihinize gore baskasinin hosuna gideni siz begenmeyebilirsiniz. zamaninda bir modelini almistim ve cok memnun kalmistim ama ismini hatirlamiyorum ki; ikea model isimlerini hatirlamamak baya normal :)


  • kartonpiyer  (28.04.14 12:42:15) 
4 yıldır şunu kullanıyorum, gayet güzel.

www.ikea.com

fakat tekrar yatak alacak alsam kuvvetle muhtemel bazalı alırım eşya saklama özellikleri sebebiyle.
  • groovettyn  (28.04.14 12:58:58) 
Başka marka tavsiyeleri de alabilirim arkadaşlar.


  • arnold schwarzeneger  (28.04.14 13:19:29) 
abi mobilya alınır da yatak alınmaz bence.


  • cemiyetin unlu simasi  (28.04.14 13:19:32) 
pahalı modelleri rahat diyebilirim. 100 liralıklarla olmaz.

mağazaya git ve dene. bence ikeanın yatakları iyi.
  • clementine  (28.04.14 13:30:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.