1.78 boy 107 kilo. Ölür müyüm?

p90x e baslıyorum yarın sabah. ne dersiniz aynı gün ikindiye namazına yetiştirirlermi cenazemi?

niye yarın sabah?
olmaz o iş. hemen başla

  • basond  (28.04.14 12:13:01)
aga biraz zayıflayın allah aşkına bu nedir ya. bir insan kendisine nasıl bu kadar saygısız olabilir ya.

  • baldur  (28.04.14 12:13:11)
belli bir spor geçmişiniz yoksa p90x'e başlamayın. boşuna başlarsınız. hareketleri nizami yapamazsınız. bu da bir işe yaramaz malesef. hareketler zorlayıcı hareketler. ben spor geçmişim olmasına rağmen zorlanmıştım.

spor geçmişiniz yoksa p90 ile yapın açılışı.
  • papillon7  (28.04.14 12:14:12)
p90x veya p90 nin in seviyesi yok . acemi,orta,profesyonel olsan bile tek bir program var.Videoda eğitmen yapamıyorsan bırakabilirsin diyor fakat kendisi programa devam ediyor.Siz dinlenirken adam diğer harekete geçmiş oluyor.p90x heves kıran bir programdır.

Eğer kilo probleminiz varsa
(git:neilarey.com )

ben daha hırslı bir insanım diyorsan
(git:neilarey.com )

artık profesyonel oldum diyorsan da ;
(git:www.passion4profession.net )

p90x e şimdilik bulaşma.Önce vücudunu tanı, sonra geliştir.
  • 1tam1ayran  (28.04.14 12:16:48 ~ 12:18:32)
bir zahmet önce kardiyo ile başlayıp yağ oranını düşür ve kalbini güçlendir.
kondisyon sağlamadan bu seviyede birisi ciddi sıkıntılar yaşayabilir kendini birden zorladığında.
hatta şansın varsa salona yazıl kesinlikle...

yarın sabah başlarsan yarın öğleden önce bırakırsın zaten, yapamazsın o halinle p90x...
  • ucan spagetticanavari  (28.04.14 12:18:10 ~ 12:18:49)
p90x seni spora küstürebilir.

  • battal gemalmaz  (28.04.14 12:19:35)
(bkz: garantili zayıflama yöntemi/@compadrito)

geçen bi teşekkür mesajı geldi hocam.

bu yöntemle, 140 kilodan, 129 kiloya düşmüş. 1 ay içinde...

ben de ona, bu kadar hızlı gitmemesini, biraz daha ağır olmasını söyledim... egzersiz olarak, günde 15 dakika eliptik bisiklet yapmış.
  • compadrito  (28.04.14 12:29:07)