steve jobs- walter isaacson

bu kitabı alayım dedim de, en ucuz idefix gibi. 20.8 tl + kargo. her yerde kargosu da var tabi. d&r, kitapyurdu falan filan. en uygun nerden alabilirim fikri olan var mı? yarın dışardan baksam etkiket fiyatı üzerinden mi satılıyordur hep? 32 tl imiş o da. öyleyse internetten almak daha mantıklı olacak.

ha bir de kitapyurdu'nda bu sayfayı kapatmadan bu ürünü sepete eklerseniz 17,50 tl mi ne diyordu, ekledim sepete. 24 tl yaptı fiyatı yine de. topsunuz olm.

Dnr da magaza satis fiyati nettekinden daha yuksektir. Acikcasi eski bi dnr calisani olarak cok paran yoksa korsan almani oneririm. Kitabin parasinin yarisi aydin doganin cebine gidiyor zaten. Insanlar aldikca bu kar/satis mantigi degismeyecek. Kitap okumak bu kadar pahali olmamali. Oh be.

  • nodrap  (26.04.14 23:11:04)
sırf domingo yayınevi'ne olan sevgimden ötürü orijinal alacağım kitaplardan biri bu. nerde en ucuzsa ordan al abi ürün aynı sonuçta. internetten al tabii, mağazalarda daha pahalı. google'a yaz direkt "steve jobs walter isaacson kitap satın al" diye. ilk 1-2 sayfadaki tüm siteleri aç bak. öyle alıom ben.

  • hjarteblod  (26.04.14 23:17:54)
Lokasyon uygunsa sana ciltlisini 25 e birakayim.

Kir pas yittik yok
  • istenmeyen_adam  (26.04.14 23:20:06)
hızlıal'da buldum en ucuzunu. 16 lira. 5 de kargo ekledi 21 etti. tam siparişi veriyordum vazgeçtim. yarın biraz bakınırım 25'e falan bulurum belki öyle alırım diye. en azından görerek alırım. kitabı düzgün paketlemezler, sayfalarda kıvrılma olur bir şey olur. hiç sevmem öyle durumları.

  • kivanc1  (26.04.14 23:25:28)