Hiç hapis yattınız mı ? Hiç suç işlediniz mi ?

Neden ve nasıll işlediniz ? Suçunuz neydi ?

Marketten kayısı çalmıştım. Kayısı da sevmem. Sırf kendimi ispatlamak için yapmıştım. Hapis yatmadım hayır :p Umarım hakkımda işlem başlatmazsınız :p

  • pandispanya  (26.04.14 01:14:33)
kavga. hapis yatmadım ama 5 yıl denetimli serbestliğim var. 1 yılı geride kaldı.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (26.04.14 01:23:39)
sözlükte gata'dan mezun olduktan sonra askeri doktorluk yapmayı istemeyip askeriyeden istifa eden doktorların 6 ay hapis yattığını okumuştum, bence bundan ilginç hapis deneyimi olamaz.

antik.eksisozluk.com
  • kugsel adam  (26.04.14 01:37:23 ~ 01:40:01)
Piracy. Yazılım, film, dizi, müzik.

  • Lim5  (26.04.14 01:38:11)
Öğrenci eyleminde gözaltına alınmıştım. Akşama kadar minibüste durduk sonra ifademiz alındı, salındık.

  • iorveth  (26.04.14 01:47:25 ~ 01:48:03)
suç işledim...

arkadaşımın makasını yürütmüştüm ilkokulda ama o da benim kalemimi yürütmüştü,
ödeştik.
  • livaneli kadir  (26.04.14 01:58:37)
polis misin?
ya polissin ya gerektiğinde kişilerin aleyhinde delil olarak kullanılabilecek şeyler soruyorsun, onlar da severek cevap veriyor. Güzel.

  • dafaiss  (26.04.14 02:04:56)
Bence arkadaş hukuk öğrencisi. Nickinde de "law" var :D

  • iorveth  (26.04.14 02:14:12)
N'aber bizim köylü? Sınavlar yaklaşıyor, mezun olabilecek misin bu sene?

Neyse, cevap vereyim soruya da:

Hiç suç işlemedim; fakat sivil itaatsizlik yapmışlığım vardır.
  • g man  (26.04.14 02:51:11)
5 yaşındaydım. köyün okulundan tebeşir çalmıştım. annem ellerimi kızartana kadar terlikle ellerime vurdu. bir güzel ağladım.

6 yaşındayım evden para çalıp gidip oyuncak tabanca aldım. yine ellerim kızarana kadar terlik yedim. (yaklaşık 6-7 sene sonra annem aldığım o tabancayı çıkardı piyasaya. saklamış validem tabancamı.)

sabahtan beri kenarda yatan bisikletimi tam alıp çıkarken kardeşim bisiklet sürmek istedi. ben vermek istemedim. bekliyordu sabahtan beri diye itiraz ettim. annem ver sürsün işte dedi. inat ettim. sinirden bağırdım apartman boşluğunda. annem soktu eve ve adam akıllı dövdü. akşama kadar oda hapsi.

bir de sevdim hakim bey. başka da suçum yoktur :)
  • kallesnikof  (26.04.14 02:57:02)
bilimum bilişim suçu. kredi kartı araklama hekleme..vs sadece bi kaç kere başsavcıya ifade verdim, bişey olmadı.

ara sıra dosya geldikçe de giderim.
  • zbrs  (26.04.14 10:47:40)