bulaşığına pes oynadık sonuca varamadık

merhaba duyuru ailesi. yaklaşık 4 saat bulaşığına pes oynadık 3 arkadaş. bir türlü sonuncu çıkmadı, herkes birbirini yendi. yine uzatmaya götürmek için bir maç kazanmam gerekiyordu o maçı kazandım, sonra diğer arkadaşla yeni serinin ilk maçını yaptık, onu da kazandım. diğer iki arkadaş üst üste iki maç kazandığımı görünce, benim yeni seride iki maç kazandığımı sandı ve yapacakları maçta kaybeden bulaşıkları yıkayacaktı, ben de sesimi çıkarmadım ehehe. neyse maç bitti, ben maçı kaybedenle bi maç yapmak istedim, tamam dedi, tekrar yendim onu, ve aslında şimdi kazandığımı söyledim, çamura yattım bi nevi. ceza olarak bulaşıkları bana yıkmaya çalışıyolar, ben de duyura yazalım, duyuru hakem olsun ona göre yıkarım dedim.

oylar gelsin efem.(aslında ben de kendimi suçlu görüyorum ama neyse, siz bunu okumadınız)

sen yıka. kılım evet.

  • cro magnon  (05.06.09 02:42:50)
Hepiniz birlikte yıkayın bence. O ne öyle ya okurken kendimden geçtim:S

  • eloy86  (05.06.09 02:43:42)
Bizde de benzer durumlar oluyordu. Benim düşüncem bulaşığı sen yıkamalısın. Çünkü ortada iddianın olmadığı maçta eleman kasmamıştır. Kastı desen de bunu kanıtlayamazsın.

Sonuç: Çamur, hile ve sportmence olmayan davranışlardan bulaşığa mahkum ediyorum. İnşallah bulaşıklar 3 haftalık falan değildir.
  • tekosin  (05.06.09 02:44:53)
ertesi güne kalır, çamura yatmanın dorukları yaşanır.

  • hikaye mesture  (05.06.09 02:51:40)
zar atın. kart çekin. taş makas kağıt yapın.

  • cruor  (05.06.09 03:01:54)
Bu bulaşığı yıkayan, takip eden 4 bulaşığı yıkamasın!

  • girisimci ruh  (05.06.09 03:15:15)
bi' dahakine amele gibi sonucu bulamayacağınıza lig yapın averaj da dahil olsun her şey belli olsun ;)

  • only alcoholica  (05.06.09 03:17:16)
@only alcoholica
ikili averaja bakıyoruz, onlarda da sadece galibiyetlere bakıyoruz. prensip eheh

  • abtash  (05.06.09 03:24:51)
kim yıkadı bulaşığı?

  • ykyt  (05.06.09 05:31:44)
4 kibrit çöpü alın, üçünün altını kırın, onlar Messi olsun. Uzun olan Ronaldo olsun, Ronaldo'yu çeken bulaşıkları yıkasın.

  • sui  (05.06.09 09:11:09)
üç kişiyeniz önce iki kişi birbiriyle maç yapsın. yenilen kenarda dursun. yenen kişi diğer bekleyenle maç yapsın. bu sefer yenen ayrılsın (o birinci oldu, kurtuldu ma bize sonuncu lazım). ilk yenilenle son yenilen de maç yapsınlar, yine yenilen yıkasın.

  • kibritsuyu  (05.06.09 09:22:11 ~ 09:50:49)
@yky
sonuncu yıkadı hehe, yani tekrar yenip söylediğim arkadaş yıkadı. bu 4 saat içinde bi kez çamura yatmıştı o yüzden kabullendi.

  • abtash  (05.06.09 10:27:39)
kısa çöpü çekmeliydiniz.

  • faideli bilgiler  (05.06.09 10:55:40)