pastel boya aldım

:D çok heyecanlıyım ama ne çizeceğimi bilmiyorum. Herhalde 15 senedir boyama yapmadım ahah :D ev, dere, güneş çizip bırakmak istemiyorum. Şöyle güzel meyve sepetleri, çizgi film karakterleri filan paylaşsanıza ben de onları yapmaya uğraşayım?

monami mi faber castell mi? hala aynı kokuyor mu? :) kaçlı? hala simli gri ve altın sarısı var mı? :)
ilk önce resim yeteneğini gösteren bir caps at da, ona göre bir şeyler paylaşalım :)
kolaylardan gidelim: encrypted-tbn3.gstatic.com

www.chattanoogapulse.com

encrypted-tbn0.gstatic.com

kolay da değilmiş be :/
  • kaymaktutmayansicaksut  (25.04.14 20:26:42 ~ 20:34:10)
31.media.tumblr.com benim kedinin resmini çizsenize :D

  • alice practice  (25.04.14 20:29:53)
ben sana bir tavsiye de bulunayım, terebentin al, saç bakımı için olandan değil ama. pastel boyayla çalıştıktan sonra terebentinle boyayı yay. bardağa koy terebentini, selpağı terebentine batır resmin üzerinden geç. çok hoş görünüyor. ama kokusu çok ağır haberin olsun.

  • rock n roll  (25.04.14 20:32:29)
ahahakhsahskajhsa istekleri alıyorum tamam alis önce senin kediyi çizicem ama çizimim çöp adamdan hallice :D onu baştan söylüyorum :D sırf kendimi mutlu etmek için aldım :D

monami 12'li. Gri yok, sarı var ve sanırım ya kokusu hafiflemiş ya da ben büyümüşüm biraz:D
  • pandispanya  (25.04.14 20:33:09)
çok heyecanlandım, özelden fotoğrafımı atıyorum, kolay da. :) Beni çiz :)) çok mutsuzum mutlu olayım azıcık :)

  • kaymaktutmayansicaksut  (25.04.14 20:37:21)
alis, bu senin kedi ahakhasahkdk

i.hizliresim.com

kaymaktutmayansicaksut, seninki de mesajına geliyo birazdan :D:D
  • pandispanya  (25.04.14 21:28:24)
i.hizliresim.com ben de koyuyorum bana yaptığını :))

aslını da yanına ekleyip mı koysam buraya dedim de sonra düşündüm ne gerek var, aslı gibi olmuş zaten. :))

ey ahali bu hatun çok yetenekli çıktı :)
  • kaymaktutmayansicaksut  (25.04.14 21:58:44)
modelim sağlamdı. lütfen :p

  • pandispanya  (25.04.14 22:08:38)
Bana mutluluğun resmini çizebilir misin abidin?

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (25.04.14 23:24:40)
kitapçılarda resim yapmayı öğreten basit kitaplar var, onlardan alın ve ordaki örnekleri kopya ederek başlayın.

sonra karşınıza elma, armut bişiler koyup çizmeye başlarsınız :)
  • mea maxima culpa  (25.04.14 23:27:15)
Aslında resim yapmakla hiç alakam yok. Dediğim gibi 15 senedir filan bir şey çizmedim :D Bugün sadece eskiyi özlediğim için ve zihnimi boşaltmak için pastel boya aldım, bu kadar :D

  • pandispanya  (25.04.14 23:29:17)
yaaa çok güzel olmuş kitos. çok teşekkür ederim bütün akrabalara göndericem kitosun portresi diye.

  • alice practice  (26.04.14 00:23:51)
Bana ilham verdin yalnız. Yani resim anlamında dünyanın en yeteneksiz insanlarındanım ama çocukken 48li monamiler çok içimde kalmıştı. Şimdi hatırladım. Kaç para ulan bi 48li monami diyip alıcam karar verdim :D

  • mutlusismankedi2015  (26.04.14 01:04:44)
Valla alın :D Ben geçenlerde oyun hamuru da aldım. Böyle böyle kafayı yiyorum :p
Şaka bi yana acayip bir terapi oldu yalnız :D

  • pandispanya  (26.04.14 01:06:44)