nikah yüzüğü yaptıracağız, çemberlitaş'a mı gidelim?

''çemberlitaş'ı nereden çıkardın?'' derseniz bundan 4-5 sene önce abimler çemberlitaş'a gidip tam da istedikleri yüzükleri yaptırmışlardı. tabi adamın ne telefonu kaldı akıllarda, ne adresi...

sonra çemberlitaş'ın büyük kısmı kuyumcukent'e taşınmış sanırım.

şöyle özetleyeyim: biz, ucuz işçilikli, istediğimiz modeli yapacak bir atölye arıyoruz. bunları bulmanın en kestirme yolu hala çemberlitaş mıdır?

sakın gitmeyin biz gittik çok güzel kazıkladılar. hatta imalathaneden aldık iyice ucuza gelsin diye pazarlıkla. baya farklı sokuş oluyor sakın gitmeyin cemberlitas'a tecrubeyle sabit

  • maresalx  (25.04.14 15:23:01)
@maresalx bu işler nerede peki artık? mecbur kuyumcukent'e mi gidecez?

ikisine 1500 falan versek razıyım. yüzükler uçmuş beyler.
  • diskbudur  (25.04.14 15:36:00)
modernalyans.com'a bir bakın. yakın zamanda nişantaşı mağazası'ndan alan arkadaşlarım oldu, fiyat da öyle 1500 seviyesinde falan değildi.

  • atlantisten gelen adam  (25.04.14 15:45:38)
ben tam bir yıl önce biri 9gr diğeri 10grdan iki alyans aldık 1200 TL'ye. Kapalı çarşının içinde çulhacı han var. diğer tüm kuyumcuların da alyansları oraya yaptırıyorlar dendi. o zamanki altın fiyatının üzerine 100TL işçilik almışlardı.

  • sentence  (25.04.14 16:02:54)
arkadaşımdır. bi sorun derim. sözlük yazarıdır kendisi :) belki uygun bi şey çıkarır. işleri gayet güzeldir.

www.facebook.com
  • supergirl  (25.04.14 18:16:22)