Hesap kapama

Bankadayım sıra bejliyorum. 10 dk fa 6 kişi hesap kapama için geldi. Artık kullanılmayan hesaplardan para mı alınacak? Öyle bi haber görmüştüm ama bilemedim

pazartesiden itibaren kullanmadığın ve kapatmadığın hesaplar için para ödeyeceksin. ben bugün kapattırdım. 28 nisan'a kadar süresi var. yani pazartesi bitiyor. ama yine de kontrol et bitiş tarihini.

  • rock n roll  (25.04.14 13:50:29)
want2die, böyle diyorsun da, dün duyduğum o habelerin üzerine 3 bankaı aradım ben de. akbank ziraat ve halk. üçü de ever 5 lira kesilecek dedi. ama birisi de akbank şubesine gittiğini ve şubedekilerin de kesinlikle kesilmeyecek dediğini söyledi. banklar bile kendilerile çelişiyor şu durumda. açıklamaya rağmen alınacak diyince tediginlik oluyor haliyle. ben de bilmiyorum şimdi ne yapmalıyım.

  • letheavendangered  (25.04.14 15:19:55)