450 TL ye anakart + işlemci + ram [öneri?]

selamlar,
eski bir kasa var, boş durmasın diye bişeyler yapmak istiyorum.

Bütçe 450 TL

anakart, işlemci ve ram olarak en optimum seçim ne olur?

ekran kartı onboard olabilir, ses kartı 5+1 onboard olabilir. sadece internete girilip film izlenecek bir bilgisayar olacak.

teşekkürler

Sadece internete girilip film izlenecek bir şey arıyorsanız,
koca kasa ve fan sesi yerine android usb stick ve kablosuz klavye mouse alıp aynı şeyi sessiz ve daha ucuza yapabilirsiniz
Şunlar gibi misal
www.hepsiburada.com
www.gittigidiyor.com
  • edip  (24.04.14 21:27:05 ~ 21:30:10)
bu androidler gerçekten güzel ama windows kurmak istiyorum. excel vs işleri, başka küçük uygulamalara ihtiyaç olabilir.

  • sttc  (24.04.14 21:38:23)