[]

Bir Sitenin Ne ile Yapildigini Anlamak

selam,

bazen ufak sirketlerin nispeten hos siteleri oluyor. mesela

www.celeroton.com

bu sitelerin hangi program veya online application (wordpress falan) ile yapildigini anlamanin bir yolu var mi?

tesekkurler

 
Sağ tıklayıp sayfa bilgisini göster dedim chrome'da. Sanırım wordpress ile yapılmış.


  • arnatuile  (24.04.14 15:21:42 ~ 15:21:51) 
www.celeroton.com

Admin paneline giriş :) wordpress.
  • armagan  (24.04.14 15:28:20) 
sağ klik>sayfa kaynağını göster.

İlk satırda wp-content/themes.. diye gidiyor wp kısaltmalı dosyalar ve databaseler wordpressin. AYnı şekilde joomla ıvır kıvır temaları çeken linkler üzerinden bakıyorum ben ne kullandıklarına.
  • maymuncuq  (24.04.14 16:47:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.