Obezite için yüzme kursları ya da spor

Başında bir bilenle annemi yüzmeye yazdırmak istiyorum kilo nedeni ile yürüyüş yapamıyor. Kendisi gayet iyi yüzer bunda sıkıntı yok tek sorun kilo verdirici şekilde ve başında her hangi bi fenalaşma durumunda mudahale edecek birisi olmasını istemem.

Medikal amaçlı kilo verdiren yüzme ya da fizik tedavimsi bir yer varmı bildiğiniz.

Yer istanbul avrupa yakası bakırköy ve beylikdüzü arası bir yer olursa işime gelir :)

Edit: spor salonu harici.

Bir spor salonuna kaydolup, yüzme için özel ders alabilir.

  • arnold schwarzeneger  (24.04.14 09:56:55)
spor salonundan çok fizik tedavimsi daha çok medikal yönü ağır basan bir yer diye şeettim ama. spor salonları malum herkes uzman saçma sapan yerler benim için ki annemin durumu için spor salonu olmuyor malesef

  • eja  (24.04.14 10:03:04)
Amaç daha çok fenalaşmaya karşı önlem olduğundan, personal trainer başında duracağı için sorun olmayacağını düşünüyorum. Havuz çalışması yaptıran fizik tedavi merkezleri de vardır tabi ama ben bilmiyorum.

  • arnold schwarzeneger  (24.04.14 10:46:31)
Benim gittiğim spor merkezinde haftada 3 gün aqua gym var, bütün yaşlı teyzeler gidiyor, çok faydalı bir şey

iyi bir yer bulursanız böyle dersler olabilir
  • mea maxima culpa  (24.04.14 10:49:11)