Gecenin şu saatinde n'apıyorsun?

Merhaba. N'aber? Nasılsın?

Çok canım sıkılıyor. Duyuru insanını, kitlesini seviyorum. Neler yaptığını merak ediyorum haliyle. Hatta kim ne yazarsa yazsın okuyayım, düşüneyim de vakit geçsin diye geçiriyorum içimden.

Neyse, sorular:

1- Şu saatte can sıkıntısından patlayayazan biri olarak soruyorum: Ne yapıyorsun?

2- En son hangi şarkıyı dinledin?

3- Bana hangi şarkıyı dinlememi önerirsin?

4- Yarın ne yapacaksın?

Edit: Kendim de kendime cevaplar yazayım.

1- Sizin yorumları okuyarak kendime bir uğraş bulabilir miyim diye bakıyorum.
2- Khaled Mouzanar - Mreyte ya Mreyte
3- Bu biraz şizofrence olurdu.
4- İşlerimi bitirmem, sınavlara çalışmam ve kendimi toparlamam gerek; fakat bunları yapacak enerjiyi bulamadığım için yataktan dışarı çıkmayacağım.

iyiyim, yatmaya hazırlanıyorum, yarın dersane var.

  • rock n roll  (24.04.14 01:26:37)
Zeki Müren ve Cahide Sonku'nun oynadığı "Beklenen Şarkı" filmini seyrettim, az önce bu şarkı ile bitti film.

Çay içip kağıt helva yiyorum, ve nasıl canın sıkıldı merak ediyorum.
  • mea maxima culpa  (24.04.14 01:27:14)
  • mea maxima culpa  (24.04.14 01:28:02)
1- uykusuzluktan ölüyorum ama duyurudan çıkamıyorum.

2- hatırlamıyorum ama kafamda wake me up çalıp duruyor. sanırım en son izlediğim tomorrowland videosundan kaldı.

3- geceye de güzel gider, hindi zahra - beautiful tango.

4- iş.
  • letheavendangered  (24.04.14 01:28:12)
1. uyumak istemiyorum, uyumuyorum, ama uyumam lazım falan. bunları düşünüyorum. aynı zamanda hayatımda ilk defa duyuruda anket dolduruyorum. baya uyumak istemiyormuşum galiba.
2. olafur arnalds - for now i am winter.
3. olafur arnalds - for now i am winter.
4. proje, proje, biraz daha proje, çılgın mangal partisi, kurs.

ne kazandın, ne kazandım? :/
  • it's just a cigarette  (24.04.14 01:28:53)
merıbaa

1- gündüz işi tatil olan arkadaşımla gezdiğim için mecburen gece çalışıyorum :/
2- iki gündür hiç müzik dinlememişim yahu! galiba en son buydu:
www.youtube.com
3- herkese önerdiğim şu parça:
www.youtube.com
4- iş iş iş sonra vakit kalırsa ev süpürme :)
  • kül  (24.04.14 01:31:21)
1, 2, 3- Geçen yaz çok yaptığım bir şeyi yaptım. Gece 1-2 gibi odamın camından sarkarak sigara içtim bir tane. Aylardır içmiyordum odamda, bu sigaranın tadı ayrı oluyor. Biraz eski günleri hatırlamak için yaptım diyebilirim. Yazın sigara içerken genelde dinlediğim şarkı olan Mabel matiz-Zor değil'i dinledim. Sana da tavsiye ederim. Birazdan da duşa gireceğim sigaranın üzerimde bıraktığı koku azalsın diye. Sonra bir şeyler izler yatarım.

4- Bu hafta tatildi okul. Artık iyice ders çalışmaya başlamam lazım, bugün başlıyorum inşallah. Haftaya 3 tane önemli sınavım var.
  • aguilas negras  (24.04.14 01:33:37)
1- diablo iii
2- zedd - clarity
3- kodaline - high hopes
4- yorgunluktan ölüyorum, bütün gün yatarım bence.
  • ozzpwnz  (24.04.14 01:35:33)
1- önümde boşalan su bardağına bakıyorum, su almam lazım ama pc'nin başından kalkmaya üşeniyorum.
2- black hole sun
3- black hole sun
4- tez yazacağım, bebek kedilerimle ilgileneceğim, market alışverişi yapacağım, duş alıp akşam mekan artı'da sesler oyununu izlemeye gideceğim.
  • kaymaktutmayansicaksut  (24.04.14 01:36:31)
1. Yatacağım birazdan geziniyorum.
2. Gece bende kalsana kitabına uydur gel falan diye bir şey var o. Dışarıda bir yerde çalıyordu.
3. While your lips are still red geldi aklıma ilk, onu dinle.
4. Okula gidelim, biraz inekleyelim.
  • Lim5  (24.04.14 01:37:16)
selaymin aleykum agalar.

1-muzuk dinliyorum

2-queen who wants to live forever

3-queen love me like there's no tomorrow
bir de song from a secret garden patlat

4-bos bos oturacagim
  • babamasoliimbananickaldirsin  (24.04.14 01:40:33)
@mea maxima culpa,
senin soruna cevaben Montaigne'den geliyor. O da Lucretius'dan alıntılamış. Alıntıception!

"Asıl neden hangisidir, kesinlikle bilemeyiz; birkaçını biraraya getirir
bakarız, doğru olan bunlardan biri midir diye:

Namque unam dicere causam
Non satis est, verum plures unde una tamen sit (Lucretius)

Bir tek neden göstermek yetmez; Birkaçını vermeli, bir teki doğru da
olsa"

@it's just a cigarette, ben güzel bir playlist kazandım, hatta senle de paylaşmış oldum ister istemez. Bence iyi bir kazanç.
  • g man  (24.04.14 01:47:56)
1. bir workshopa başvuru hazırlıyorum.
2. eyes on fire - blue foundation
3. johhny belinda - active child
4. haftalardır bitirmediğim modeli yapacağım.
  • goldentitan  (24.04.14 01:55:54)
1) erkek arkadaşım yerinden kalkip gelebilirse belgesel izleyecegim, onu bekliyorum.
2)grouplove-colours
3) yukaridaki sarkiyi dinleyin derim.
4) okula gideceğim, aksam icin bir planım yok henuz.
  • fraise  (24.04.14 02:05:37)
1. dişlerimi fırçalıyorum, çok çılgın planlar kuruyorum.

2. instant crush dinledim ve dinliyorum.

3. sana riverside'ı öneriyorum; www.youtube.com

4. anne-baba ile sohbet muhabbet, yemek yapmak, kardeşle film izlemek ve çılgın planlara devam. tam bir ev kuşuyum yarın ^^

o nasıl enerjisizlik yahu, hasta falan mısın?
  • mayaa  (24.04.14 02:10:11)
1-Her zamanki yaptıklarımı. Burdan bişey cıkmaz sana bence.

Abur cubur atıştırıyorum, müzik dinliyorum, izledikten sonra "vay amk, bu nasıl filmmiş la?" demiyeceğim derin film araştırmaları yapıyorum, film olayını erteleyip belki fm oynarım diye kafamdan geçiriyorum, son olarak da sakız çiğniyorum.

2- www.youtube.com

3- (bkz: madde 2)
www.youtube.com

4- Yatarım.
  • Skey295  (24.04.14 02:16:52)
Yarın akşam kitap kulübü toplantısı var, onun kitabını okuyorum şimdi, çok güzel, bir Macar yazar, Magda Szabı dan Kapı romanı, filmini de çekmiş İsvan Szabo yönetmiş, Helen Miller oynamış

yarın kütüphaneye gidip makale çıkartıp fotokopi çektirmem lazım, üşeniyorum

bir sürü çalışılacak şey var
  • mea maxima culpa  (24.04.14 02:18:24)
1) neden burada oldugumu dusunuyordum, simdi beni neden sevdigini dusunuyorum.
2) www.youtube.com
3) www.youtube.com
4) sali gunu yaptiklarimi -ise gitmek, eve gelmek, eylulu beklemek
  • John Finn  (24.04.14 02:19:50 ~ 24.10.14 16:39:18)
DayZ oynuyorum. Serverda çok lag olmaya başladı. Başka servera geçtim. Şimdi iki server arasındaki o saçma 10 dakika beklemesindeyim.

  • nawar  (24.04.14 02:28:20)
@mayaa Allah'tan hasta değilim. Bir de hastalık kaldıramazdım. Enerjisizlik, bitkinlik, çökkünlük var üzerimde.

@mea maxima culpa, not alındı, listeye eklendi. Sizin kulübe de bir türlü uğrayamadığım tekrar hatırlandı. 2 kez niyetlenmiştim oysa.

@John Finn, spesifik olarak A'yı, B'yi ya da John Finn'i sevmiyorum; ama buranın oluşturduğu ortalama bireyi seviyorum. Benden çok farklı düşünenleri görmek hoşuma gidiyor.

Edüt: Bu arada bu cevap minvalli duyuruları yalnızca benim hakkımda bir şey soranlar olunca yazıyorum ha, yoksa adam seçtiğim falan yok. Yanıt veren herkese ayrı teşekkür ederim, hala şarkıları dinlemeyi bitiremedim, güzel de oldu.
  • g man  (24.04.14 02:31:51 ~ 02:55:01)
3 gündür ekitap sömürmekten helak oldum. Hala durduramıyorum kendimi.

En son Постой, Паровоз diye bir Rus şarkısı dinledim. Yuri Nikulin isimli Rusların meşhur bir aktörü "I operasyonu" isimli filmde söylüyor. Çok hoş bir parça. Sıkça dinlerim.

Eminim dinlemişsindir ama Bob Dylan – One More Cup of Coffee dinle. Alıp götürsün seni gecenin bir vakti.

Yarın dersim yok galiba. Muhtemelen kitaplarla uğraşacağım. Yeni bir blog açtım ona da keyfimce yazılar karalıyorum. Sonra yemek yapacağım. Belki alışverişe giderim. Arkadaşım Türkiyeden baklava getirtiyor. Yarına yetişirse baklava yiyeceğim. Hem de Antep Sarma :)
  • kallesnikof  (24.04.14 02:47:37)
@g man küçükken en iyi dost kitap diye kandırdılar bizi, biz de evde oturup kitap okur olduk

her zaman bekleriz, gelin sohbet etmeye, çoklukla geyik yapıyoruz
  • mea maxima culpa  (24.04.14 02:51:38)
1-ödev
2-bat's mouth
3-uzun zamandır dinlemediğini (unuttuklarını hatırlamana yardımı dokunur)
4-ödev
  • delirten  (24.04.14 03:03:13)
dinlenmek iyi fikir o vakit senin için, dilerim toparlarsın kısa zamanda.

www.youtube.com
  • mayaa  (24.04.14 03:11:48)
ulan yarın nasıl uyanıcam diyorum saat 2'den beri. ben de bu şekil bi malım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.04.14 03:19:10)