bugüne kadar fiziksel olarak çektiğiniz en büyük acı ne oldu?

soru başlıkta.

sanırım ağda :(

  • aylin dal  (23.04.14 23:56:10)
diş.
yawşak doktor dişe dolgu mudur ne sikimdir yaparken o diş etini kesti.
ilacın etkisi gidince çok ağrıdı.
hayatımda ilk ve tek kez acıdan ağladım lan. böyle ağrı görmedim.
  • Manas  (23.04.14 23:57:04)
Parkur yaparken 4 metreden düştüm. İlk başlarda "bi şey olmadı hıiaeee" modundayken 1 gün içinde başlayan acı tam 1 ay boyunca devam etti. Okul döneminin ortası olmasından mütevellit 1 ay boyunca üstüne basmak zorunda kaldım. Her bastığımda - hatta basmadığımda bile- çektiğim acı inanılmazdı.

  • oddyseus  (23.04.14 23:57:50)
ağda+1
belki -ilk- adet sancısı

*arttıranlar için bknz: doğum sancısı
www.youtube.com
  • jimjim  (23.04.14 23:58:06)
yanma çeşitleri. ütü, sıcak su, sigara vs. her çeşidi.

onu geç insan unutuyo ya la. tam olarak hatırlamıyosun bile. vay ansnı..
  • noisette  (23.04.14 23:59:24)
diode lazerin acısı. çocukken fizik tedavi görmüştüm canım çok yanmıştı ona ve tedavi öncesi ameliyat sürecine rağmen lazer diyorum. böyle bir acı yok.

  • kırmızıkaşekaban  (24.04.14 00:00:01)
sünnet ve kanal tedavisi.

ekleme: bu arada sünneti 2002 yılında oldum. çocuk falan değildim yani. gerçi çok büyük de değildim ama her şeyi hissettim.
  • 1 saat bende 50 dolar  (24.04.14 00:00:35 ~ 00:33:06)
eskiden ters u seklinde arkalikli olan cocuk bisikletleri vardi.

o demirden tutup tosunun birini itmeye yeltendim. on tekerlek havaya kalkip tirnaklarim yere gelecek sekilde demirle yer arasina parmaklarim girdi. tosunun agirligiyla bir tirnagim orada koptu, biri sallaniyordu, digeri de berbat haldeydi.

eve gidene kadar yol kan olmustu. gittik ve yerinde kalan hasarli tirnaklari da doktor cekti.
en kotusu buydu sanirim.

edit: yas 6'ydi ve hic aglamamistim. selam kizlar.
edit2: doktora gidene kadar agladim tabii ki. doktorda aglamadim ama. bu da iyi bence.
  • bohr atom modeli  (24.04.14 00:00:49 ~ 00:03:43)
benim de ağda. hatta sırf şu ağda yüzünden erkek olmak istiyorum :(

  • rock n roll  (24.04.14 00:01:29)
güneş yanığı
ağda
adet sancıları
20lik diş ağrısı
ayrılık acısı
  • sadecece  (24.04.14 00:02:58)
potaya asıldıktan sonra sırt üstü düşüp bir kaç saniye nefes alamamış aylarca belimi doğrultamamıştım.

  • japon askeri  (24.04.14 00:03:51)
küçükken, minicikken, 3 tekerli bisikletler olur ya, ön tekeri büyük, diğer arka tekeri 2 tane. onların dandik plastik yenileri değil, tenekeden eski modelleri.
şunun daha eskisi www.fikirdenk.com yokuş aşağıya kontrolsüz bir şekilde giderek garaj kapısına yüzü vurmak. bütün yüzü ama.

bir kaç ay boyunca yüzümde, burnumun tamamı, yanaklarım ve alnım kabuk bağlamıştı, o kadar kötü bir çarpma ve inanılmaz acı.

bir de yine küçükken, 3 katlı ev boyunda büyük bir dut ağacının en üst ince dallarından düştüm, yandaki evin çatısına, oradan vıjjk diye kayarak çatı kenarına geldim ellerimle alüminyum kenarlardan tuttum, ellerimi bıraktım ve aşağıya kafamın üstüne düştüm. bayılmıştım.
  • [silinmiş]  (24.04.14 00:05:27)
iki kez ayağıma çivi girdi ufakken.
araba çarptı ben yaya iken, o sağlam ağrıttı. kaza esnasında arabanın camına kafa attığım için dişim kırıldı. bu dişin kökü temizlenip implant tedavisi yapıldı. implant yapılırken de, damağım ilk açılışında kemiğin yeterince oluşmadığı görüldü ve dikildi tekrar. daha sonra ikinci kez açıp implant yaptılar. anam anam, olmaz öyle şey.

gözleri çizdirdim prk denen bi yöntem ile. acı büyük değildi ama yaklaşık 30 saat sürekli yandı gözlerim. uzun olması çok sinir bozucu.
  • john lee hooker  (24.04.14 00:05:55)
Kolum baya derin kesilmisti, doktora gitmeyip kendi kendime sarmistim. Mide agrisi olabilir sonra. Ama en onemlisi sey sanirim, meniskusumde yirtik varken top oynayip celme yemistim. Onun ustune dizim davul gibi sisti ve uc gun boyunca bukemedim. Alciya alinmis gibi dusunebilirsin, bukmemin imkani yoktu. Cok cok kotuydu kesinlikle.

Bir de bunu zamaninda anneme sorduydum ki kendi hatri sayilir fiziksel acilar cekti. Anjio sirasinda uctaki ince bir damara stent atilirken demisti. By-pass'tan cokca cekinen biri olarak ameliyat edin demis sanirim. Kalp krizi de gecirmis biri olarak acisinin hemen hemen ayni oldugunu soyledi.
  • burasi ne garip bir yer  (24.04.14 00:06:40 ~ 00:09:10)
ayağıma kaynar su dökülünce yanık kremi yerine yanlışlıkla alakasız bi krem sürmüştüm, o yanma hissi üç-beş misline çıkmıştı. oydu sanırım.

  • uepuey  (24.04.14 00:07:14)
yumruk atarak elimi kirmistim. darbe anindan 1 saniye sonraki aci gayet tatmin ediciydi.

  • osuruklu  (24.04.14 00:08:20)
olm bu ağda neyin nesiymiş böyle? yok mu bunun bir taktiği? bulamadı mı kadınlar hala bir şey?

  • Manas  (24.04.14 00:10:28)
kasıkve kulak ağrısı süreklilik gösterince dehşet.
ağda da tek seferde aşırı yüklendiği için.

  • gis  (24.04.14 00:11:06)
Birçok kesik ve darbeye maruz kalmış biri olarak kesiklerin değil de darbelerin acıttığını söyleyebilirim.

En büyük acıyı da çıplak ayakla sürdüğüm bisikletin freninin tutmadığını farkederek ayaklarımı yere koyarak durdurmak istemem sonucunda parmaklarımın katlanıp 10-20 metre yere sürtünmesi ile iki ayağımın da parmak derilerinin asfaltta kalması idi. 1 ay sonrasında dahi ayakkabı giyemiyordum.

Edit: Şimdi aklıma geldi de bir de apandisit ağrısı var. Gece boyunca uyutmayıp üstüne bir de ağlatmıştı.
  • armagan  (24.04.14 00:12:10 ~ 00:20:39)
Doğum sancısıdır benim de

  • lilidance  (24.04.14 00:12:22)
bir keresinde, küçükken çocuklar top oynuyorlar koşarak karşıya geçmeye çalışırken toplarına takılıp burnumun üstüne düşmüştüm.
bir kere de salıncak çarptı, yine burnumun üstüne düştüm. kan revan içinde kalmıştım. burun acısı da ayrıca çok kötü.

  • rock n roll  (24.04.14 00:12:40)
Böbrek taşı sancısı. Hiçbir acıyla kıyaslanmaz doğum hariç sanırım

  • purplee  (24.04.14 00:13:18)
böbrek taşı ağrısı

  • essoist  (24.04.14 00:14:33)
gömülü 20lik diş sonrası

  • sharon and hope  (24.04.14 00:18:27)
6 ay hastaNede sırtım yattım, kafatasım çatladı, dizim 11 kerey çıktı.
Dün de gittim bütün genital bölgeye ağda yaptırdım.
Yeter mi? :)
Yetmezse devamı var çünkü...
N: erkeğim
  • brawler  (24.04.14 00:18:36)
Telefon cevabın içine etti, idare edin :)

  • brawler  (24.04.14 00:19:06)
@manas yok hala bulunamadı. diot lazer kesin çözüm diyolar ama o da çok acıtıyomuş. o ağda bikini bölgesinde insanı öldürüp yeniden diriltiyo.

  • aylin dal  (24.04.14 00:22:25)
"fiziksel acı" deyince aklıma gelen şu üçü var, ayırt etmem hepsini evladım gibi severim,

1) yaş 8-9 falan olsa gerek. şortum var, kaldırımda deli gibi koşuyorum. takılıp bi düştüm yere. diz kapağımın olduğu yerde deri değil de kıpkırmızı bir şey vardı, görüntü o kadar korkutmuştu ki acısı azalmıştı resmen.

2) yaş 11-12 falan olsa gerek. parkta maç yapıyoruz arkadaşlarla. alican vardı saçlarını sürekli jöleleyen antalyalı bi çocuk. efsane çalım attım buna aklını aldım, tam çektim topu koşuyorum bi çelme taktı bu aq, bebeler sağa sola kaçmasın diye herhalde böyle demirle çevriliydi bizim sahanın etrafı, laps diye kafamı oraya gömdüm. sokakta 6-7 sene top oynadım, bir oyuncunun ortak kararla kırmızı kart görüp oyun dışı kaldığı tek maç buydu. ibne alican.

3) yaş 19, bir ay önce. sağ ayağımda sebebini MR sonucuyla birlikte öğrenebileceğim, yürüdüğüm zaman bileğimi tamamen devre dışı bırakan bir ağrı var. biraz işim vardı, inanılmaz zorladım. eve geldikten sonra 1-2 saat boyunca ağladım acısından, ondan beterini de yaşamadım sanırım.
  • pescador  (24.04.14 00:22:41 ~ 00:23:14)
ağda ve epilatör.

  • ucan spagetticanavari  (24.04.14 00:23:18)
Diode lazer, ağdanin on katı belki yuz katı acıtıyor kızgın metal basıyorlar gibi. Bütün vücuda yayılıyor ama o kızgınlık. Hatırladıkça bile ürperiyorum. Ayağım kırılmıştı onun yanında iğne batiyormuş gibi kalır.

Edit: İğneli epilasyon acısını da biliyorum hala diode.
  • Lim5  (24.04.14 00:24:32 ~ 19:53:16)
Disime dolgu ve kanal tedavisi yaptirirken anam agladi. Uyusmuyor dislerim. Doktor napti netti uyusmadi ve tam 4 disimi hayvani bi aciyla doldurdu.

  • nodrap  (24.04.14 00:24:56)
bu kadar ağda cevabından sonra bence erkekler kadınlara biraz daha fazla saygı duymalı diyor ve arttırıyorum: ağda +1

  • letheavendangered  (24.04.14 00:26:30)
Atladığım yerde inşaat tahtasına çakılı üç çivinin ayağıma girdiği an :(

  • nikex  (24.04.14 00:26:56)
adet sancısı.

  • devilred  (24.04.14 00:28:33)
belimden iğne yapmıslardi. ebem sikilmişti.

  • all girls dream  (24.04.14 00:29:36)
Adetin ilk gunu
Gozumun onu karariyo bazen, soguk soguk terlemeler, belden asagisinda uyusma, ellerimde karincalanma, dikkati toparlayamama, nedensiz yere gelen aglama hissi ki en berbat olani, kafayi da yedim dedirtiyor

Agda acisi benim icin tirt.
Her ay 1 gun iptal. O 1 gune ne denk gelir artik kim bilir
  • cecilia  (24.04.14 00:29:57 ~ 00:40:35)
böbrek tası agrısı.

  • all girls dream  (24.04.14 00:30:02)
Böbrek ağrısı, nefesin kesilir.

  • Lola90  (24.04.14 00:40:40)
tırnak batması vardı ayağımda. onun ameliyatı değil de ameliyattan sonra bandajın açılması dikişler falan üf üf.

  • tescillimarka  (24.04.14 00:43:54)
ağda diyenlere 4-5 saatlik iğneli epilasyon seansı diyerek arttırıyorum.

ağda dediğiniz 5-10 dakikada cart-curt biter

iğneli epilasyonda her kıl köküne iğne batırılıp tek tek elektrik verilir. genelde uyuşturma filan da yapılmaz. hele kemiğe yakın yerler feci acır.
  • mea maxima culpa  (24.04.14 00:50:14)
böbrek taşı ağrısı.

hayattan soğutup yüksek yerden atlama hissi verir.
  • devorgilla the gunslinger  (24.04.14 00:56:14)
bobrek agrisi nefesi cidden kesiyor ve ayakta duramiyorsun kasiliyor vucudun elektrik carpmasi gibi

ve sunnet.. uff.. sadece 1 kisi yazmis sunnedi olum unutuyonuz mu lan. hepinizi uyuttular heralde, bize bi deodorant mi neyn siktilar o kadar
  • babamasoliimbananickaldirsin  (24.04.14 00:57:25)
ağda diyenleri görüyor ve artırıyorum, cildin çok ince olduğu yerlere uygulanan lazer epilasyon :) ciyakladığımı bilirim yani

  • kül  (24.04.14 01:11:52)
Bir arkadasim lastikle kagit atma sakasi yaparken 10 cm mesafeden lastik gozume gelmisti baya aglamistim sonra top oynarken yuzume denk gelmisti agzim burnum kan icinde kalmistim tirnak batmasi sebebiyle hastaneye gittim uyusturucu igneler etkiyi gostermeden daldilar ciglik cigliga bagirmistim idrar yolu enfeksiyonu gecirdigimde acidan oluyordum kasima bardak girdi yuzum kan icinde kaldi gene aglarken kucuk dilim dahi gozukuyordu karpuz keserken bicagi sapladigim yere parmagimi koydugumu farketmemisim parmagim 2ye bolunmekten son anda kurtulmustu ha bir de son olarak beyaz tenli oldugum icin guneste uzun sure kalma omuzlarimin kanadigini biliyorum ciglik cigliga acile gitme yolunu asla unutamam benim icin ne agda ne lazer bu gunes yanigi tek gecer.

  • duzsac  (24.04.14 01:15:02)
Mobil oldugum icin editleyemedim ama aklima sonradan geldi birkeresinde kosu bandinda kosarken -arkasinda bosluk yoktu- yuksek hiza bastim ve dustum bosluk olmadigi icin ayaga kalkamadim ve birisi gelip durdurana kadar hayatimin en aci verici 20 saniyesini yasadim sonrasi malum dizlerim su topladi falan.

  • duzsac  (24.04.14 01:17:29)
Yoğun çatışma arasında kaldığımda ciğerlerime çektiğim biber gazının acısını hiçbir acı yeniden hissettiremedi. İlk kez de değildi. Sadece çok uzun süre (dakikalarca) maruz kaldığım için geçmek bilmedi.

  • g man  (24.04.14 01:17:33)
küçükken bir arkadaşıma artistlik yapmak isterken kırsal alanda saçma bir makineye ayaklarımla asılmıştım. tabi makine üzerime düşünce o kadar canım yandı ki bağırırken sesim çıkmadı, mal gibi kaldım. allahtan arkadaşım vardı da haber verebildi aileme.

  • acccra  (24.04.14 01:21:33)
sağlı sollu aynı anda olmak üzere böbrek taşı, gecenin bir vakti evi ayağa kaldırdığımı hatırlarım ki acıya dayanıklıyımdır, elimde 18 dikişlik bir yara var ve dikişleri uyuşturmadan attılar o bile etkilememişti.

  • in search we trust  (24.04.14 01:46:51)
yağmurlu bir günde bisikletle son sürat viraj dönerken park halindeki arabaya çarpmamak için ani firen yapıp bisikletle beraber 5-6 metre sürüklenmiş, kolumu, bacağımı, parmaklarımı bir güzel soymuştum. allahtan arka cebimdeki cüzdan sayesinde kıçıma bir şey olmamıştı.

eşek arısı soktu kolumu ve 1 ay kadar kolum hep ağrıdı

ateşim 39.5'a çıktı kış ortasında. soyunup yerlerde yuvarlandım. sonra üşüdüm sonra tekrar yandım. havaleye gıdım kala...

tekvando hocamla deneme maçı yaparken gaza gelip sağlam oturtunca ve hoca da gaza gelince tekmeyi basıp ayaklarımı yerden kesip yarım metre havalandırıp 1 metre kadar geriye sırt üstü düşürmesi ve sonrasında bel sakatlığından dolayı tekvandoyu bırakmam.

bir de ayakkabı vurmasına rağmen gün boyu yürümek. ayağımda 7-8 yerde su toplamıştı. bir tanesi 50 kuruş genişliğindeydi.

bir de spora gittim. gaza gelip ilk gün 100 mekik çektim. 3 gün yataktan çıkamadım.

en diyemedim ama aklıma bunlar geldi şimdi. :)
  • kallesnikof  (24.04.14 02:23:47)
ön çapraz bağ kopması. yok hayır. ön çapraz bağ ameliyatı sonrasındaki ftr dönemi. bacak arasına tekme yemeyi tercih ederim.

  • nawar  (24.04.14 02:29:46)
diş sancısı ve böbrek sancısı çektim.

  • basond  (24.04.14 04:58:13)
kadıköyden köprüye kadar yürüdük köprüye gelmeden bir kaç kilometre ötede polis barıkatı vardı. toma ilaçlı sıktı, tankın içinde yüzmüş kadar ıslandım. sonra gaz maz attılar derken her yerim yanmaya başladı. üstüne üstlük gözüm de kapandı, geçici kör oldum. en son hasanpaşa civarında üzerimde sadece şortum kaldı, çıplak olmama rağmen ateşler içinde yanıyodum. ertesi gün omzuma girip taşıyan arkadaşlar "gece uyuyamadım ensem fena yanıyodu senin amk" dedilerdi.

benzeri bir olayda bu sefer eldiven ve maskem varken atılan fişeği geri atmaya çalışıyordum ama fişeği bulamadım. gazı bitene kadar filan ayaklarımın arasında gezdi. beş dakika sonra ta.aklarım alev almıştı. o günden sonra şort giymedim.
  • redlinetheturk  (24.04.14 07:50:06)
Ağdanın kendisi pek acı vermiyor ama bir kere kaynar bir şişe sir ağda yanlışlıkla bacağımdaki bir noktaya dökülerek boca edildi. Su ile temizlenmediği için, sadece yağ ile çıkabileceği için bir süre de öyle kaldı. Kabarcıklı mabarcıklı yanık olmuştum. En çok odur herhalde.

  • aychovsky  (24.04.14 08:01:51 ~ 08:03:42)
- anestezi sancısı. ameliyat sonrasında uyuşma etkisini kaybedinceye kadar çektiğim acıyı hiç bir yerde çekmedim.

- kanal tedavisi. tek dişi uyuşturmak için 5 tane iğne yedim. ağlata ağlata yaptı orospu.

- iksir krem. nereden geldiyse evde varmış. bu ağrılar için bitkisel diye sağda solda satılan şeylerden. kayganlaştırıcı olarak kullandım. o gün çavuşun en kötü günüdür. bir yandı ama anlatamam ve uzun sürdü. yarım saat korkudan ve acıdan iflahım sikildi.
  • oraletarya  (24.04.14 09:02:06)
(bkz: anal fissür)
3 ay boyunca süren ve geçmeyen ağrı. Uykudan uyandırıyor.
(bkz: Lenf nodu)
aylarca uykusuz geçen geceler... Nedense geceleri azar. 5 ayrı doktora gidersin. Hiç biri olayı çözemez ve kanser riskinden gerçekmiş gibi bahsederler.
  • cliquot  (24.04.14 09:08:31)
bi dönem penadur iğnesi yiyodum sürekli, bide böbrek taşı evet

  • mirty  (24.04.14 09:26:59)
Anestezi bana pek işlemiyor. Sünnet bildiğin kabir azabı gibi olmuştu. 15 dakikalık işkence seansı. Uyuşmadığına inandıramamıştım o yaşta.

  • arnold schwarzeneger  (24.04.14 10:05:44)
edit: Bir kaç mesaj geldi kaldırdım.

  • atatapiti  (24.04.14 11:07:22 ~ 11:54:31)
işaret parmağım araba kapısına sıkıştı 1 ay önce. aklıma geldikçe titriyorum :)

  • defansif orta saha  (24.04.14 11:14:57)
asıl olanları unutmuşum: sünnetimdeki über doktor sayesinde yarım saat boyunca çığlık atmamla sonuçlanan bir operasyon yaşadım. ondan da kötüsü ise ismini bile söylemeye korkuyorum penadur. yani gidiyorsun bağıra bağıra ağlayacağını bile bile o iğneyi vurduruyorsun. bir penadur mağdurları derneği bile kurulabilir.

  • acccra  (24.04.14 13:36:55)
Ayağıma dolap düşmesi sonucu ayak başparmağımın kırılıp tırnağımın kopması :D aaaaaaa :D

Bi de basketbol oynarken liflerimin kopması ve salak gibi oynamaya devam etmem sonucu halimi iyice perişan ettiğim zaman.
  • pandispanya  (24.04.14 13:40:23)
Adet sancisi bu kadar buyuk etkiyi sadece Turk kizlarinda yapiyor bana kalirsa. ayrica (bkz: #8427633)

  • kartonpiyer  (24.04.14 13:46:03)
migren. kısmi felç geçiriyorum sanmıştı işyeri hekimimiz. tıp fakültesi hastanesine kaldırmışlardı korkup.

  • Phoebe  (24.04.14 16:40:32)
kıymık acısı...

  • konsomatrix  (24.04.14 16:50:09)
ayak serçe parmağını divana çarpma durumu...

  • konsomatrix  (24.04.14 16:50:32)
kalp ağrısı... acıların en büyüğü...

  • konsomatrix  (24.04.14 16:51:25)
sağlam bir dayak yemiştim 8-10 kişi üstümde tepindi diyebilirim. (bkz: onbeş kişiye saldırdım )

  • dinsiz adam  (24.04.14 16:52:43)
kaynayan reçel şerbetinin ele dökülmesi.. günlerce nasıl yandı anlatamam. evet yandı. bildiğin açılan yaranın içinde kaynamaya devam ediyor fokur fokur. elim sürekli soğuk ve buzlu suyun içindeydi doğal olarak. ama lanet su 5 dakikada ısınıyor. habire değiştiriyorum falan. kremleyip tekrar koyuyorum elimi. ilk gün acıdan uyuyamadım. 2. gün yorgunluktan uyuyakaldım 3-4 saatlik.. sonra inleye inleye uyandım su ısınmış elim yanıyor cayır cayır.. ne pis durumdu. hatırlamak bile kötü. diyeceğim o ki bir tarafınızı yakmayın. baş parmağımdaki bir kemik çıkmıştı lisedeyken. tabi ben çıktığını bilmiyorum kıtır kıtır oynuyor bir şeyler. hiç önemsememiştim acı eşiğim çok yüksektir. 2 ay ağrı çektim. meğerse çıkmış o kemik. doktor görünce şaşırıp ''kaynamış bu ama ters kaynamış istersen kıralım düzeltelim düzgün kaynasın'' demişti. diyeceğim o ki yaşadığım hiçbir şey kaynar sıvılardan dolayı olan ciddi yanık kadar kötü değildi. uzak durun. en fazla ateşle falan yakın bir tarafınızı.

  • insomni4c  (24.04.14 17:00:50 ~ 17:01:19)