Dijon hardalı

Bugün almış bulundum ve fakat nasıl acıymış bu namussuz!! Acı severim ama yiyemedim ben bunu. Birşeylerle harmanlayarak falan insafa getirebilir miyiz?

hacı burger king hardalı dışındaki hardalların hepsi mazot gibi kokuyor ve çok acı, iğrenç de tadı var. insafa falan gelmiyor, sosislinin üstüne dökünce duman falan çıkıyor ya, leş.

  • vedat chili peppers  (23.04.14 20:27:40)
b.king deki hardalla sanırım ballı hardal deniyordu sende birazını süzme balla karıştır bilhasta tavuk ürünlerinde kullan bakalım sonucuda buraya ayz.

  • mrthany  (23.04.14 20:30:38)
Hımm balı deneyebilirim. Sağol :)

  • fearisthemindkiller  (23.04.14 20:42:00)
Normal hardalla biraz karistirmistim ben yerken öyle de deneyebilirsiniz.

  • herseyi birakip gitmek istiyorum  (23.04.14 20:47:14)
honey mustard dressing dedikleri tavuk izgarali salatalara konan bi sos var aynen arkadaslarin dedigi gibi balli felan alisinca bagimlilik yapan.

icindekiler

5 kasik bal
3 kasik Dijon mustard
2 kasik pirinc sirkesi

kaynak: food network
  • angster  (23.04.14 22:46:46)
@angster bunu da deniyim, tabi pirinç sirkesi bulabilirsem :)

  • fearisthemindkiller  (23.04.14 23:34:54)