yardimm!! nikah sahidi.

Arkadaşlar yakin arkadasimin düğününde nikah şahidi olacagim. Siyah takim içine siyah gömlek giyip gri gravat takmayi planliyorum. Sizce abes kaçar mi?
Not:Olabildiğince çok kişi görüş belirtirse sevinirim.

Kötü kombin. Beyaz gömlek giy.

  • [silinmiş]  (23.04.14 13:02:09)
beyaz gömlek giyin

  • fuerteventura  (23.04.14 13:11:28)
siyah takıma siyah gömlek olmaz güzel kardeşim. beyaz giy. hatta oluru varsa 3 parça giy takım elbiseyi. yelek olsun bir de.

nicethingsforniceboys.com
www.binkelam.com

bunların renkleri laciverte kaçmış, sen siyahlarını bulursan olay tamamdır.

ayrıca beyaz gömlek giydikten sonra kravat renginin pek bir önemi kalmıyor denilebilir. fakat benim tavsiyem pötikareli kravat takman yönünde. olmadı kırmızı, pembe, bordo, gri tek renk kravat.
  • papillon7  (23.04.14 13:14:40)
Yasa mı gidiyorsun arkadaşım, bir de siyah rayban tak tam olsun.
Siyah takımda çok seçme şansın yoktur. İçine beyaz bi gömlek siyah ince bir kravat tak. Farklı renk takım elbisen varsa onun üzerine ayrıca konuşuruz.

  • yardiranadamm  (23.04.14 13:14:55)
Düğün icin sehir disindan geliyorum. Mavi ve siyah gömlek getirdim sadece. Nikah şahidi olduğumu da yeni öğrendim. Gidip beyaz bi gömlek mi alayim?

  • karsinin aksisi  (23.04.14 13:17:52)
git ucuz da olsa bir beyaz gömlek al bence.

  • bayankus  (23.04.14 13:19:14)
Git Erol'da 40 liraya mis gibi gömlekler var, al onlardan birini 15-20 liraya da güzel bi kravat. Şahitsin sen videoya çekileceksin sonradan da bir sürü insan seni seyredecek.

  • yardiranadamm  (23.04.14 13:20:11)
beyaz gömlek al +1
boşa masraf diye de düşünme, kullanılacak bir şey sonuçta.

  • neyleyim  (23.04.14 13:22:23)
beyaz gömlek...
Her yerde kolayca bulabilirsin.

  • livaneli kadir  (23.04.14 13:58:55 ~ 13:59:26)
Ya niye böyle tepki vermiş herkes anlamadım. Bi iki arkadaşımı siyah ceket ve siyah gömlek giymiş görmüşlüğüm var, çok yakışmıştı, çok karizmatik olmuştu. Siyah ceket-beyaz gömlek herkes giyiyor, çok klasik, sıradan ve o yüzden bir yerde sıkıcı, oysa siyah ceket-siyah gömlek çok karizmatik, çok hoş oluyor.
Giyin siyah gömlek.

  • green knight  (23.04.14 15:32:50)
Siyah gömlek giydim, teşekkürler cevap için.

  • karsinin aksisi  (23.04.14 18:01:24)