çok önemli erasmus şehir/ülke tercihi

merhabalar alanım psikoloji, yaşam şartları, gezme tozma imkanı, şehir ve eğitim gibi kıstaslarım var ve 4 tane üniversite var önümde içlerinden birini seçmem lazım. yardımcılarınız için şimdiden teşekkürler! (10 ay gitmeyi planlıyorum)

University of Leipzig, Almanya
Transilvania University of Brasov, Romanya (bunu eledim sayabiliriz.)
Univercity College UCC - Social Education, Kopenhag, Danimarka
Alice Salomon Hochschule, University of Applied Sciences, Berlin, Almanya

danimarka

  • mayeskuel  (23.04.14 00:31:49)
en süper erasmus almanyada geçer tecrübeyle sabit. arkadaşım almanyada yaptı ben polonyada. noelde almanyaya gittim mükemmeldi. tam bir avrupa ülkesi dedim gezerken. danimarkayı romanyayı filan bırak. ayrıca aç kalmazsın türk yemeklerini türk malzemelerini falan hep bulursun köşebaşlarında. ben 6 ay börek poğaça yufka bulamayınca kafayı yemiştim polonyada.

  • mrz breezy  (23.04.14 00:39:03)
almanya

  • sen git ben geliyorum  (23.04.14 00:59:59)
Danimarka.

  • evilinacloset  (23.04.14 08:28:53)
almanya, tercihan leipzig. ben de pdr öğrencisiyken uni bremen'de yaptım. bremen küçücük bir şehir olmasına rağmen çok iyiydi.avusturya'ya da yakın, freud'un evini görürsün.

  • pinkket  (23.04.14 09:15:26)