bisiklet meraklıları bakın hele

bisikletle olan ilgim sadece çocuklukta/ergenlikte fazlaca binmiş olmaktan ibaret. Malum bahar geldi ve haftasonları arkadaş gruplarına katılmak ve haftaiçi işe gidip gelmek için bir bisiklet almak niyetindeyim. Yol bisikletleri daha çok hoşuma gidiyor ve küçük araştırmalar sonucu şunu buldum. Yeni başlayan birisi için sizce uygun mudur? Alternatif olarak 400-500 tl arası önerebileceğiniz daha iyi bir yol bisikleti var mı acaba?

www.spordunyasi.com

bu işte herhangi bir uzmanlığım yok bunu söyleyeyim, ama yol bisikleti pek önermem. malum yollar boktan. teker ince. bir mazgala girer kalırsın. nerede yaşıyorsun bilmiyorum tabi. en iyisi yine mtb. ben de geçen yaz epey merak sardım araştırdım ettim durdum, en son alamadım yaz bitti. bu yaz öyle ortalama bir şey alacağım. salcano ng650 önerebilirim 400-500 tl arası

  • anil  (22.04.14 03:13:10)
şehir içi için mtb almak iyidir. ince lastikle sıkıntı yaşayabilsin. 400-500 tl'ye alacağın mtb, kesinlikle dağ bisikleti olmayacak zaten :) kilo bazında 4-5 kilo fazla çekebilir. gerçi mtblerin de hafifleri var. ona göre alırsınız. resimdeki biisklet bence uygun değil. mtb görünümlü yol bisikleti bu :) güzergahınız temizse yol biiskleti alın. ancak ben hala mtb derim.

  • ete summer  (22.04.14 03:57:28)
bahsettiğin bisikleti denemiştim bi ara. bileklerinden omzuna doğru ağrı yapıyor, kesinlikle tavsiye etmem. en ufak bi yol bozukluğunu dahi tüm vücudunla hissediyosun. bence sen bi dağ bisikleti al, lastikleri değiştirip incelterek rahatlıkla kullanabilirsin.

  • detone simitci  (22.04.14 11:07:45)