Bu yaz kendime bi şeyler katmak istiyorum

Bir uğraş, hobi, yetenek, bilgi her konu da olabilir. Mesela keman çalmayı öğrenmek ya da serbest atlayışa başlamak ya dacığıma parkur yapmayı öğrenmek gibi. Yani yazın arkamı dönüp baktığımda işte ben kendime şunu kattım ve bu yazı boş geçirmedim dedirtecek bir şey arıyorum, istiyorum.

Öneriler. E, 19

Aletli dalışa başla.

  • yatagants  (21.04.14 22:45:49)
keman zor iş, aylarca nasıl tutman gerektiğini ve boş tellerde düzgün ses çıkarmayı öğrenmeye çalışıp milletin kafasını sikeceksin. piyanoya başla bence, ben de aynı yaşta başlamıştım.

  • kugsel adam  (21.04.14 23:10:33)
+1 kugsel
kemanda 3 ayda anca yay tutmadır tellerde parmaklarla gezinmedir tam ses çıkarmadır falan oluyor.sonuç alamadan hevesin kaçar.

pilates yap yoga yap
bisiklet gruplarına gir
  • shubulubapshubaptishaluva  (21.04.14 23:55:54)
dil öğrenmeye başlayabilirsin. ispanyolca italyanca gibi dillerde 3 ayda bile önemli yol kat edebilirsin.

  • zero times infinity  (22.04.14 00:06:12)
@zero times infinity Normalde ben de istiyordum ama bu yaz Londra'da İngilicemi advanced'a kastırmaya çalışacağım.
@Nick The Chopper six değil şuan eight oldu pack ;)

  • oddyseus  (22.04.14 02:52:11)