Kimse beni sen kadar güzel sevmedi

o yüzden kimseye gitmiyorum.

Bu sözün psikanalizini yapalım.

Mod notu:Gönül işi değil

inandırıcılığı sıfır olan bir söz. çok düşünmeye gerek yok.
ya da açılımını yapayım hazır elim değmişken klavyeye; egomu tatmin et.'he yav he' de geç.

  • rock n roll  (20.04.14 14:46:35 ~ 14:51:10)
söylediği kişinin kendisini değerli sanmasını istiyor

  • noisette  (20.04.14 14:48:55)
Boyle bir seyi bilemeyecegine gore boyle bir sozun olusumu da sacmaliktir.

Hadi boyle bir seyi bildi diyelim, baskasinin sevemeyecegini nereden bilebilir. O yuzden tekrar sacmaliktir.

Bu sozu soyleyen kisiyi ya daha once kimse sevmemistir ya da bilemiyorum. (bkz: bullshit)
  • Idonthaveausername  (20.04.14 14:50:25 ~ 14:50:58)
@Idonthaveausername eski ilişkilerle kıyaslanınca...
edit: çok uzun boylu ilişkileri olan bir kadın

  • tanrı  (20.04.14 14:55:46 ~ 14:56:57)
sana musallat oldum, siksen gitmem.

psikanaliz falan ne ya, inanılmaz ağlak ve komik bir cümle işte. birinden duysam yüzünü ittiririm.
  • mayaa  (20.04.14 14:57:48)
Tanri, ona uzun boylu denmeyebilir bence. O yuzden kimseye gitmiyorum demis ya onun icin soyledim ben bir de.

@mayaa ahhahahhaa yuzunu mu itersin ahhaja gozumde canlandirdim da komigime gitti.
  • Idonthaveausername  (20.04.14 15:01:34)
oncelikle arkadas ya yabanci ya da ilkokulu yarida birakmis zira turkcesi bok gibi.

ikinci olarak ilkokulu yeni yarida birakmis cunku cok ergen bir soz.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (20.04.14 15:04:02)
@sinsasaj; sevilmek, bunu görebilmek ve değerini bilmek güzel şeyler evet. girini okudum, ona da katılıyorum ancak senin ifade ettiklerinle bu iki cümle arasında dağlar kadar fark var. bunları söyleyen kişi daha önce kendisini bu cümleleri kurduğu kişiden daha çok seven birinin olmadığından nasıl bu kadar emin? nasıl gereksiz bir iddia bu. ''o yüzden kimseye gitmiyorum'' kısmına değinmiyorum bile. ikinizin arasında bir benzerlik göremiyorum, o yüzden musallat olma düşüncem hala devam ediyor.

@Idonthaveausername, hahaha ben de okuyunca güldüm şimdi cidden
  • mayaa  (20.04.14 15:24:53)
sayın maya, buna daha önce de cevap verdim tekrar söylüyorum.
Eski ilişkilerine, sevgililerine kıyasla bunu söylüyor. Elbette gelecek hakkında yapılan bir yorum değil. Dikkate davet ediyorum

Edit: Sevmedi sözünden sevmeyecek anlamını nasıl çıkardınız?
  • tanrı  (20.04.14 15:27:28 ~ 15:31:58)
gördüm, yeterince dikkatliyim. ve fakat bizi sevenler yalnızca birlikte olduğumuz kişiler olmuyor sevgili tanrı. hiç farkına bile varmadığın biri seni yıllardır seviyor olabilir, karşılık almadığı halde. tabi güzel sevmek de çok ucu açık bir tabir.. neyse ben daha fazla bulandırmadan gidiyim o vakit

  • mayaa  (20.04.14 15:31:43)
Fuckbuddy'm derdi bunu aah ah.. Tabi sevme kısmını baska türlü söylerdi.

  • anonymice  (20.04.14 16:49:20)