amazon kindle sorusu

kindle'ın aşağıdaki iki modeli arasında dokunmatik ekran harici ne fark var acaba?

tinyurl.com

white paper ekranı daha beyaz ve ışıklı diğerinde bunlar yok.

  • kuzey li  (20.04.14 15:42:35)
ben ikincisini kullanıyorum.sayfa değiştirmek için kenardaki tuşlara basıyorsun.dokunmatikte ise ekrana dokunacaksın falan.bence tuşlu daha güzel.diğer yandan not almak menüde gezinmek dokunmatikte daha kolay.tamamen bütçene bağlı aslında.parana göre tercih et.

  • enginornek  (20.04.14 16:01:27)
avrupadan gelen varsa onlara aldir, 49 dolar idi. hatta gecen tras makinasi vs alinca hediyeydi.

sarj olarak cok farklari yok. baglanti olarak yok. (olanlari var da türkiyeyi kapsamiyor nasilsa) hizlari acisindan net bir fark yok. agirlik olarak yok. sadece yukaridakilerin dedikleri var. beyaz ekran yerine daha saari olan tusluyu tercih ettim, not almak ikisinde de ölüm. sadece dokunmatikte menü gecisi kolay ama fiyati da daha pahali. hem de dokunmatik kapasitif degil, arada ir katman var. ekrana bisi yapisirsa, o alanin kenar sinirlarina bisi kacarsa dokunmatik cortluyor anlayacagin. ben tuslu taraftariyim. gene de sen bilirsin.
  • portmanto  (20.04.14 16:54:16)