tek başına fransa..

selam arkadaşlar.

tek başıma fransa'ya gitmek istiyorum. fakat annem sürekli kardeşiyle gitmemi söylüyor. kardeşine vize almamız neredeyse imkansız. tek başıma gitmemden endişe ediyor. sizce onu nasıl ikna edebilirim? ben yaşadığım yerde de başını belaya sokmayan biriyim. fakat annem anlamıyor. ülkenin güvenliği, sosyal hayatı nasıldır, bilen varsa anlatabilir mi?

parisde sakat yerde gezersen keserler totoyu benim kesiyolardı,
Öyle çok da güvenli bi yer olarak görme oraları,
Ha merkezi yerler güvenli.
  • basond  (19.04.14 23:27:18)
müthiş trolledi taken diyen arkadas. sag olsun.

ya ben de merkezi yerlerde olmak niyetindeyim zaten.
  • lounge act  (19.04.14 23:31:31)
dunyanin neresine giderseniz gidin turkiye olur norvec olur isvicre olur ters mahalleye girerseniz gotu keserler zaten bunu duzgun bir dille anlatin anaciginiza.

ben akilli uslu cocugum/kizim gitmem afrikali abilerin mahallelerine deyin

bu arada kardesine neden alamiyorsunuz vize? issiz falan mi? oyleyse kabul edin tamam birlikte gidelim deyin sonra vize reddi gelince alamadi yapacak bir sey yok hadi ben kacar deyin
  • babamasoliimbananickaldirsin  (19.04.14 23:41:45)
turistik mekanlarda olacağınızı, zaten gezmeye gittiğinizi, yaşadığınız yerde başınıza bir şey gelmediğine göre orada da gelmeyeceğini, doğru düzgün bir yerlerde konaklayacağınızı vs anlatırsanız ikna olur gibi geliyor.

  • neyleyim  (20.04.14 10:37:47)