tıraş makinesi ile ilgili saçma sapan sorular

www.hepsiburada.com

yukardaki tıraş makinesini almayı düşünüyorum.

normalde gillette tıraş bıçağı kullanarak sakal tıraşı oluyordum. vücudumdaki kıllar için ise tüy dökücü spreyler kullanıyordum ve çok para gidiyordu. yukardaki aleti alırsam epey bir kara geçeceğimi düşünüyorum.

şimdiye kadar hiç tıraş makşnesi almadığım ve kullanmadığım için bir kaç saçma sorum olacak.

almayı düşündüğüm alet ile hem sakal tıraşı olup, hem de vücudumdaki kılları alabiliyor muyum? ayrı başlıklar mı sipariş etmem gerekiyor? bir de sizce yukarıdaki alet fiyat-performans açısından uygun mudur? siz olsanız tercih eder miydiniz?

Şuna da bakın derim.Sizin link sadece traş makinesi olduğu için ben olsam vücuttaki kılları almak için tercih etmezdim. www.hepsiburada.com

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (19.04.14 15:55:40)
vücudundaki kıllardan kastettiğin genital bölge ise bununla olmaz.
hem orana sürdüğün bir makineyi yüzüne nasıl süreceksin?
bunu sadece taraş olmak için al, vücut temizliği için saç kesme makinesi gibi bir makine al.
mesela; www.hepsiburada.com
  • livaneli kadir  (19.04.14 15:57:55)
kullan at tiras bicaklarindan al. gillette yerine arko ya da bic tercih edebiirsin. 3 bicakli ve gayet kaliteli ucuz urunleri var.

www.sanalmarket.com.tr

vucut ve yuzune ayni bicak kullanilmaz ayrica.
  • yigitovic  (19.04.14 16:42:17)