Bu monitoru alayim mi

www.vatanbilgisayar.com

285 lira, iyi midir

alma onu alacgina sunu al
www.vatanbilgisayar.com
viewsonic monitor konusunda asmis bir markadir.
22 inch ligini kullandim uzunca bir sure cok memnun kalmistim.
  • rentts  (19.04.14 15:25:46)
www.vatanbilgisayar.com bunu öneririm. aoc monitör konusunda philips'in eline verir, bence.

  • tahrik olmusken objektif olamam  (19.04.14 15:27:14)
hatta sktret onlari
www.vatanbilgisayar.com
sunu al ips hem de bu.
ips nedir diye bi arastir istersen bir de.

What is an IPS Panel?

IPS (in-plane switching) technology is the highest performance panel technology available for LCD displays. The specifications and details of IPS panel technology are considered best for high accuracy in color, contrast, and wide viewing angles. IPS panels offer excellent picture reproduction, and are suitable for photography, graphics design, movie production, CAD/CAM engineering, medical, and security applications.
  • rentts  (19.04.14 15:27:41 ~ 15:29:39)
bana da asist özelliği olan dik de kullanabileceğim önerir misiniz?

  • partizan  (19.04.14 16:23:27)