Spartacus

Ben bu diziyi izlemeye başlayacağım. Ama kafam karıştı. Anladığım kadarıyla Blood and Sand, Vengeance ve Gods of the Arena adlarıyla ve bu sırayla yayınlanmış. Toplam 3 sezon var. Doğru muyum?

doğru yayın sırasına göre izle derim

blood and sand
gods of the arena
Vengeance
  • basond  (19.04.14 00:50:42)
Hemde cok

  • kabaday  (19.04.14 00:51:30)
War of the Damned var bi' de. son sezon.

1. Blood and Sand
arada. Gods of the Arena
2. Vengeance
3. War of the Damned
  • signore  (19.04.14 01:07:29 ~ 01:08:24)
Ya aptallığım mı tuttu nedir, anlayamıyorum.:) En son fikrim şu: Blood and Sand, Vengeance, War of the Damned. Bunlar aynı dizinin sırasıyla sezonları. Bir de Gods of the Arena diye ayrı bir dizi var. O ne zaman yayınlandı? Gods of the Arena'yı ne zaman izlemem lazım. Yayın tarihi 2011'miş.

Dedim ama... Signore'un cevabını çok güzel okumuşum. Aferin bana.
Teşekkür ederim.
  • auroraaurora  (19.04.14 01:10:47 ~ 01:11:39)
yayin tarihine gore izle. ara sezon gibi bisey cektiler, karakterlerin hayatlariyla ilgili onlar.

  • she was my baby  (19.04.14 01:12:43)
gods of the arena, birinci sezondan sonra yayınlandı. dizinin baş kahramanı kanser oldu çünkü o ara, onun iyileşmesini beklediler. aradaki süreyi de bu mini diziyle doldurdular. ama maalesef ki ilk spartacus, dizinin kalan bölümlerini çekemeden rahmetli oldu.

  • devilred  (19.04.14 01:12:57 ~ 01:13:18)
bunu izleyen bunlari da izledi:

www.imdb.com

yeni. hem spartacus var. bir ucundan yakarsin bitince ariyor insan bu diziyi cunku.
  • wiillii  (19.04.14 04:44:18)