saç

saçımı maviye boyatmaya karar verdim. sıkılana kadar gider diyorum. jeans color alıp devamlı boyayarak aktığında oluşan sarımsı renkten de kurtulurum hem.

yaşım yirmi, şimdi yapmayıp da ne zaman yapacağım? haksız mıyım?

haklısın.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (18.04.14 18:18:37)
yap gitsin.

  • tosunpasa  (18.04.14 18:18:42)
simdiki aklım olsa cok daha cılgın yasardım
20'li yaslarımdaki aklı basında efendi adam hallerime sokayım.

  • twelfth  (18.04.14 18:20:24)
ankaradaysan yapma moralin bozulur, istanbuldaysan yap.

  • zebragibi  (18.04.14 18:21:00)
bence guzel gorunmuyor ama insan cani ne istiyorsa onu yapsin kafasindayim o yuzden boya gitsin. dedigin gibi 20 iken yapmayacaksin da ne zaman yapacaksin

  • babamasoliimbananickaldirsin  (18.04.14 18:21:14)
Zebragibi, neden?

  • mutevazi  (18.04.14 18:24:50)
yap. hatta zaman zaman yeşil, mor falan değiştir. dalga geçmiyorum.

  • r_u_h  (18.04.14 18:33:04)
Ay tişikirler bana destek verdiğiniz için. Peki bu saç bana yakışır mı yakışmaz mı nası bilcem ben?

  • mutevazi  (18.04.14 18:34:35)
dün gece ifşa furyasında soracaktın :) neyse ben mavi saçın yakışmadığı kız görmedim. zenci gibi esmerinden pamuk prensesine kadar tüm kızlara yakışıyor.

  • r_u_h  (18.04.14 18:41:49)
@Ruh ya ifşa yapçak olsam şimdi yapardım da prensip meselesi. :P kağıt gibi benim tenim öyle beyaz ve soluk.

  • mutevazi  (18.04.14 18:44:16)
@mutevazi Kızılayda bile uzaylı görmüş gibi bakanlar oluyor ki şehrin en merkezi yeri burası medeniyet kızılayda kurulmadı mı???? ilk kurşun orada atılmadı mı!!!1... şaka bir yana ankaranın yerli insanının daha çok zamanı var böyle şeylere alışması için. ha derseniz ki ben hiç kimseyi takmam yozgatta bile sırtıma melek kanadı takar gezerim o zaman bir şey demem. ama emin olun bir süre sonra rahatsız olur insan. bir kaç arkadaşım var renkli saçlı oradan biliyorum.

  • zebragibi  (18.04.14 19:07:19 ~ 19:07:38)
@zebragibi ankamallde çalışıyorum. onun dışında şehirle hiçbi bağım yok neredeyse belli kurtarılmış yerler dışında, hep odtüdeyim.

  • mutevazi  (18.04.14 19:08:43)
Yakışır mı soruna cevabım, ben kimseye yakıştırmıyorum. Yani sırf mavi değil ne bileyim doğal durmayan hiçbir rengi, kırmızıyı, röfle denen o beyazımsı sarıyı...
Ama önemli olan senin yakıştırman bence.
Bir de çok fazla göz tacizine uğrayacaksın, hatta söz tacizine de uğrayacaksın, göze alıyorsan yap gitsin
  • mutlusismankedi2015  (18.04.14 19:10:59)
@turu bacım sen bana bi telefon numaranı mesaj at kendimi ifşa etçem yakışır mı diye sana.

ARKADAŞLAR İFŞAM TURUYA ÖZEL.
  • mutevazi  (18.04.14 19:11:37)
yap yap :) jeans color'la akarsa yastık havlu tshirtlerim masmavi olur diye vazgeçmiştim ben kalıcıyı da yanarsa diye gözüm almadı. beni de sonuçtan haberdar et hatta.

  • Lim5  (18.04.14 19:16:39)
jeans colordan/manic panicten daha kalıcı mavi boya var mı ben bulamadım? @lim5

  • mutevazi  (18.04.14 19:18:26)
19 yaşından beri senedir denemediğim renk-boya kalmadı. en güzel mavi ve kırmızı jeans'te ve ayda bir boyuyorum akınca da kötü bi yeşil olmuyo, açık mavi oluyo.

hepsini boyama ama
  • seksen9  (18.04.14 19:22:24)
ben direk maviyi kullanıyorum ama biraz koyu oluyo başta, sonra açılıyo. su bazlı olduğu için rahatça ikisini karıştırıp kullabilirsin bence.
ankarayı bilmem de ben burdan alıp yollayabilirim, internette biraz pahalı gibi.

hepsini boyayınca dipleri çok kötü oluyo, yeşil-kahve çizgi oluşuyo.
  • seksen9  (18.04.14 19:37:30 ~ 19:40:25)
yaptır gitsin 10 yıl sonra içinde kalmasın

  • jamalbsf  (18.04.14 20:03:22)
mavi aşşırı derecede banalleşti artık, söylediklerinden anlaşılıyor ki marjinal bi görünümün olsun diye yapacaksın bunu (olumsuz anlamda söylemiyorum).

pembe, pembe-gri karışımı, vişne çürüğü ya da moru da düşünebilirsin.

imza: saç boyasının rengine göre değişen zahmetlerinden (varsa) anlamayan biri.
  • dafaiss  (18.04.14 20:06:57 ~ 20:15:39)
istiyorsan kesinlikle yap, çok kötü olma ihtimali varsa da.

  • sayns  (18.04.14 20:25:32)
odtüdeysen yapma kızların yarısı saçlarını mavi ya da yeşile boyadı son üç dört ayda. blue is the warmest color'dan zahir.

  • sanal hayvan  (18.04.14 20:43:26)