göbek deliğine piercing 2 - bu kez capsli - göbek ifşa

evet diğer duyuruda bahsedilen göbek olur kendileri :D

tinypic.com

buna piercing olurmu? dürüst olun bu ne be diyecekseniz diyin. bi de oturunca kemer kısmına toplanma oluyor yağlardan dolayı.sıkı değil.

piercing dışında bu göbeğin nasıl eriyeceğini de söyleyen olursa sevinirim. spor yapınca hep önce popodan gidiyo ama ben ordan gitsin istemiyorum.

olur. çok da güzel iyi olur.

  • tepedeki psychedelic adam  (18.04.14 16:26:53)
erimesi gereken bir göbek göremedim. allah sahibine bağışlasın.

içine çekebilirsin.
  • [silinmiş]  (18.04.14 16:27:23)
orda göbek mi var allasen bildiğin sıfır bedensin. ben yaptırmana sıcak bakmazdım hijyen açısından. görsellik olarak mıknatıslısı var ise orası için (tamamen sallıyorum) onu kullan.

  • buffy de vampir sayilir  (18.04.14 16:28:52)
Spor yapınca önce popodan gitmesi ne demek anlamadım. Nereni çalıştırırsan orası çalışır. Belin düz. Twister tarzı şeylere ağırlık vermelisin bence ve bol mekik çekmelisin diye düşünüyorum. Daha profesyonel kişiler daha sağlıklı cevap verir ama bu haliyle çok yakıştıramadım kızmazsan :/ Elbette canının istediğini yaptır da bi yandan şekle de girsen gerçekten güzel olursun. Zayıf olduğun için daha kolay :)

  • pandispanya  (18.04.14 16:30:20 ~ 16:31:27)
yakisir, ama secim onemli, nasil bir sey takacaksin?

  • she was my baby  (18.04.14 16:31:01)
ya mesela yandan olan dümdüz değil. ben hiç çıkıntı olmamasını istiyorum çünkü o tümseklik bildiğin yağdan kaynaklı.oturunca yığılmayı yapan da o. o yüzden rahatszı oluyorum.

  • aylin dal  (18.04.14 16:31:20)
çok istiyorsan, plank yap.

power plate olan bir salona gidip onunla çalışabilirsin. çok etkili.
  • [silinmiş]  (18.04.14 16:32:53)
pandispanya,

spor salonuna gittim önce kardiyo yaptırdılar 2 aya yakın. o sırada da göbekte de az da olsa erime oldu ama popo küçüldü, pantolonlarım bosbol gelmeye başladı. kardiyosuz tek başına mekikle crunchla da göbek erimez dediler. kardiyoyla yağları yakıp onlarla da sıkılaştırmak lazımmış.
  • aylin dal  (18.04.14 16:33:30)
Yiyeceklerin toplandığı özel bölgeler var. Şekeri, beyaz ekmeği, hamuru, rakıyı, birayı kesmen lazım öncelikle. Ben senin bahsettiğin şeyi anladım, zayıfsın ama göbeğin çıkık. Aslında kısa sürede halledebilirsin bence. Kardiyo, kalbin normalden daha hızlı çalışmasını sağlayan hareketlere verilen bir isim ve sen bunu koşu bandında koşmadan da yapabilirsin. Neyse ben gerçekten bilen birilerine devredeyim duyuruyu.

Bi de şimdi bi kere daha baktım da yaptır valla boşver :)
  • pandispanya  (18.04.14 16:38:05)
guzel

  • she was my baby  (18.04.14 16:38:27)
söylemeyi unuttum benim metale allerjim var sadece gümüş takı takabiiyorum bu durumda da olurmu acaba gümüş piercing?

  • aylin dal  (18.04.14 16:41:41)
ne güzel göbeğin var. metale de alerjin varmış. niye zorluyorsun. taktırması bir dert, alışması bir dert, yıkanırken bir dert sevişirken bir dert. ister istemez o bölge hassaslaşacak. psikolojik olarak korumak isteyeceksin. bir baskı oluşturacak.

bir de verdiğin örnek kadar iyi bir fiziğin yok. onda durduğu gibi sende durmayacak. ayrıca beyaz tenlisin. bence vazgeç bu sevdadan.
  • oraletarya  (18.04.14 16:55:52)
eriyecek bir şey yok, sıkılaşması lazım. mekik falan yani karın kası lazım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.04.14 16:58:50)
oraletarya, esmerim yahu :S

ama dediklerin doğru. psikolojik olarak hep tedirginlik olacak.
  • aylin dal  (18.04.14 17:02:40)
alttan ve üstten iki tane küçük piercing olabilir gibi.
ama fikrimi sorarsan ben de göbekte piercing fikrinden pek hoşlanmıyorum.

  • yalnux  (18.04.14 17:08:07)
@aylin dal, fotoğraf yanılttı o zaman da hiç esmer birine benzemiyor fotoğraftakiler.

  • oraletarya  (18.04.14 17:09:32)
piercing olur, çok iyi olur çok da güzel olur. ayrıca gerçekten eriyecek bir şey yok. gayet güzel. fashion tv mankeni gibi kupkuru olmayın öyle güzel değil. bununla ilgili pulp fiction da butch ile fabienne arasında çok güzel bir diyalog vardı.

  • r_u_h  (18.04.14 17:10:30 ~ 17:11:07)
yap gitsin. sırıtmaz.

  • reverse engineer  (18.04.14 17:25:55)
Deli misin ya.. Yazık etme göbeğine.. Doğal çok daha çekici. O dandik demiri takınca iyi bişey olcak mı sanıosun..

  • siyasi radar  (19.04.14 02:52:53)
göbeği göremedim

  • kirazıseviyorum  (19.04.14 03:14:39)
o göbek mekikle erir -ericek göbek yok sende, sıkılaşcak göbek var- her gün 30-40 artıra artıra çek. simit bölgen için denizkızı oturuşu yapıp bi o ya bi bu yana yat. belini ben de düz buldum twister veya hulahop denen zımbırtıdan alıp yapmalısın -sordun diye söylüyom-

bu göbeğe piercing de evet bence de olur. ama biraz sıkılaştırıp öyle yaptır ki, kendini daha güzel göstersin piercing
  • septiklestiremediklerimizdenmisiniz  (19.04.14 03:55:10 ~ 03:55:43)
sen naaptın allah kahretmesin. çok güzel olur ama çok çok azıcık bi yağ fazlası var.

  • eys of speyds  (19.04.14 04:09:54)