[]

Dulce de leche

İstanbul 'da satıldığı bir yer var mı bu meretin? Niye ben bulamıyorum bi türlü? Kaç para ulan bir dulce de leche?
 
cevaba hallenmek için yazıyorum sadece malesef. ben de aramıştım zamanında bulamadım. bir bu bir de torta chilena zaten o da dulce de lecheden yapılıyor.

kendim de yapmayı denedim ama olmadı.
  • patiska  (18.04.14 16:24:03) 
eksisozluk.com şöyle bir şey var.


  • patiska  (18.04.14 16:35:05) 
ben evde yaptım güzel de oldu ama orjinalini merak ediyorum.
süt,karbonat, krema ve şeker kullandım. sık aralıklarla karıştırman gerekiyor.

  • fearisthemindkiller  (18.04.14 17:01:48) 
Via gelato diye bir dondurmaci var, satiyor.


  • april12th  (18.04.14 21:24:45) 
dondurması mı kendisi mi?


  • fearisthemindkiller  (18.04.14 22:46:50) 
hayır, dondurmacı süt reçeli satıyor :)

sen de yapabilirsin evde, gayet lezzetli oluyor. Sanırım bir de Laduree'de gördüm, bakmak lazım.
  • april12th  (18.04.14 22:55:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.