göbek deliğine piercing

1- erkekler bunun görselliğiyle ilgili ne düşünüyor?
2- hijyenik mi? temizlenmesi zor, mikrop kapması kolay mı?
3- canımı çok acıtır mı?
4- 24 yaşında yaptırmak iyileşmesi açısından geç olur mu?
5- genel olarak ne söylemek istersiniz bununla ilgili?

edit: ek soru;

6- linkteki gibi hafif ayva göbek varsa da güzel durur mu, dümdüz mü olmak lazım? 2.bp.blogspot.com

acımasıyla ya da hijyeniyle ilgilenmiyorum, bir erkek olarak bayılıyorum.

  • Tutesh  (18.04.14 14:57:45)
hem görsel olarak güzel, hem de sahibinin bakımlı ve temiz olduğuna delalet bence. bir erkek olarak eyyorlamam bu kadar.

  • john lee hooker  (18.04.14 14:59:12)
acımasıyla ya da hijyeniyle ilgilenmiyorum, bir erkek olarak tiisskiniyorum.

  • yemrem  (18.04.14 15:00:10)
ben öyle alışkın olduğu yerler dışındaki metallerden korkuyorum. lan elim takılır da yırtarsam adamın/kadının bir tarafını diye. ama uzaktan güzel.

  • armagan  (18.04.14 15:01:10)
bir erkek olarak sevmiyorum. ben yalıyorum oraları.

  • oraletarya  (18.04.14 15:03:01)
bir erkek olarak seviyoruö, gzel olabiliyor

  • MiraTaurus  (18.04.14 15:04:47)
Bende ayva gobek var linkteki kadar degil ama var, piercing de var. Cok acimiyor delindikten sonra. Genelde guzel geri donutler aldim ben. Istersen birkac fotograf atip gosterebilirim ozelden. Msg cak

Acikcasi ben de hic pisman degilim yaptirdigima
  • Idonthaveausername  (18.04.14 15:06:20 ~ 15:14:54)
göbeğin konusunda doğru söylüyorsan, yani gerçekten linktekinden fazla değilse bence olur.

  • Tutesh  (18.04.14 15:08:15)
1- galeri.uludagsozluk.com

6- O resimdeki ayva göbek değil ve ona yakışmaz.
  • onexey  (18.04.14 15:09:21)
@tutesh, yok linktekinden fazla değil. vücut olarak da linkteki kadar yapılı değilim zaten. yemek yedikten sonra leblebi yutmuş solucan gibi oluyorum sadece.

  • aylin dal  (18.04.14 15:09:21)
bence uzatmaya gerek yok git taktır.

  • Tutesh  (18.04.14 15:13:08)
göbek piercingi olan biri olarak sorularına cevap vereyim,

dikkat edersen sorun olmaz. yaptırdıktan sonra ilk bikaç ay çok dikkatli olman gerek. benim canım acıdı evet. göbek piercingi iyileşmesi en geç olan piercing. tamamen iyileşmesi 1 yılı buluyor.

ben çok seviyorum piercingimi.

edit: ilk yaptırdığında özellikle kıyafetlere ve havluya vs çok takılıp canın çok acıyacak ama isteyerek yaptırırsan bu acılara dayanabilirsin :D görmek istersen nasıl durduğunu mesaj at bu arada.
  • tuborg yesili  (18.04.14 15:13:13 ~ 15:21:48)
ekteki gibi bir göbekte dansöz gibi durur.

  • robin crusoe  (18.04.14 16:01:58)
tamam yaa göbekten bi caps alıcam o olucak :))

  • aylin dal  (18.04.14 16:10:03)
1.Moda sektörünün içinden bir erkek olarak göbek deliğindeki piercing'i çok estetik buluyorum. bence bir kadının takabileceği aksesuarlar içerisinde en erotik, en ilgi çekicisi.

4.24 yaş hiç bir yara için iyileşmesi güç bir yaş değildir. Hücre yenilenme hızın, yaşamının geri kalanını göz önüne aldığında şu an zirveye yakın seviyelerde.

5.göbekteki piercing vücudun diğer yerlerindeki gibi durmaz. örneğin kaştaki piercinge bakarken dikkat gözlere kayar, dudaktaki piercing üzerindeki ilgiyi yüze, boyna kaptırır vs. göğüs ucu ya da genital organalra yaptırılan piercing de spesifik zevklere, ilgilere hitab eder. ama göbekteki piercing'in çok daha farklı bir havası vardır. Bana göre tüm takılar içerisinde en sexi olan takı budur.

not: söylenmiş ama ben de tekrar edeyim. göbek varsa bir anda kumkapı dansözüne dönme tehlikesi mevcut.
  • thracia  (18.04.14 16:11:53 ~ 16:14:47)
ben çok yakıştırıyorum ama benden başka birisinin görmesini istemezdim kız arkadaşım olsa :)

  • defansif orta saha  (18.04.14 16:59:24)