Şu Havuz Nasıl_Capsli

Spor salonun havuzu nasıl sizce?
Düzenli yüzücem.
Bir de şu anda boş, doluluk oranı nasıl oluyor bilemiyorum..Ben kelebekleme falan öğreniyim diyorum yani arada bir hocayla da çalşıcam.. Sıkış tıkış olur mu yani, ne diyosunuz?

Yapıcı olmak isteyenlere alternatif soru: tepe nautilus civarında daha büyük havuzlu spor salonu bilen var mı?

teşekkürler.

Kelebek yüzmek, stil öğrenmek için fazla küçük gibi.
Ancak serbest, sırt üstü falan yüzülür burada.

  • cakabo  (18.04.14 14:23:38)
pek spor salonu havuzu gibi değil de otel,termal havuzu gibi duruyor.büyüklük spor için pek iç açıcı değil.takılcaksan, cıpcıp yapıcaksan ya da hiç yoktan iyidir.

  • aşksız prens  (18.04.14 14:25:28)
spor yapmaya, düzenli yüzmeye uygun bir havuz değil, çok küçük. zaten kenarındaki şezlonglardan da belli. bu sadece eğlence, cup cup yapma, rahatlama falan için uygun.

spor amaçlı yüzecekseniz havuzun boyu bi en az 25 metre (yarı olimpik dediklerinden) olmalı.
  • kibritsuyu  (18.04.14 14:33:58)
lets club mı burası?
eğer öyleyse bikaç kötü tarafından bahsedicem

havuzun soyunma odasında duş yok. havuzdan çıktıktan sonra ya soldaki duşta duş alıp soyunma odasına yürümek lazım ya da üst kattaki genel soyunma odalarına gitmek lazım. genel soyunma odasına da fitness alanından geçiş yapılıyo (başka yolu varsa bilmiyorum)

ama muntazam düzgün bi yer. tepesi biraz basık. kulvarlı olması yüzme öğrenmek için ideal. özellikle bazı saatlerde boş oluyor. annemler ağaoğlu myclub'talar, oranın havuzunu hiç sevmiyorum mesela. spor havuzu değil kesinlikle ama annemler çok memnun. biz de letsclub'tan çok memnunuz ama daha iyi olabilir
  • la noix  (18.04.14 14:34:05)
evet, fashion sport...
ya bu taraflarda daha güzelini bulamıyorum : (
ben de en az yarı olimpik olsun istiyorum ama yok ki yaa :/

acıbadem istek vakfı dışarıya açık mı biliyor musunuz?
  • jimjim  (18.04.14 15:27:21)
bu havuz 25 metre gibi gözükmüyor ancak evine çok yakınsa tercih edebilirsin. üye olduktan sonra gitmeyi planladığın saatlerde havuzu ziyaret edip bak, başkaları varken bana yetmez mesela bu havuz.

  • groovettyn  (18.04.14 16:20:50)