şişli/mecidiyeköy'de spor salonu bilen

ey duyurunun body buildingcileri, adeleli vücüdlerine emek vermişleri, tombul ancak öyle olmak istemeyenleri..
dün gece bir ifşa furyasına kapıldı gitti bizim soru:
mecidiyeköy'de iş çıkışı ya da öncesi gidebileceğim bir spor salonu arıyorum.
3 ayla başlarım demiştim ama 6aylık üyelik de düşünülebilir, bu durumda aylığı 100tl'yi çok geçmesin
haftanın her günü sınırsız sayıda gidebileyim
sabah 7 gibi açılıp gece 12ye kadar açık kalanlardan olsun
duşları temiz, havluları mümkünse onlardan(olmasa da olur hadi)
bu spinning, cycling,yoga,pilatez,zumba sınıfları olsun hem de iş çıkış saatlerine uygun olsun, bunlar tabi ödediğim paraya dahil olsun
cihazları zırt pırt arızalanan, 20dk sıra beklenen cinsinden de olmasın
ay bi de havuz! havuzu olsa on numero olur

hatta gelen mesajlardan anladığım kadarıyla baya duyurudan bi 5-6 kişi gidicez böyle bi yer bulursak. aile paketi mi alsak?*

e ne diyorsunuz? bildiğiniz bir yer var mı?

trumpta jatomi var
profilo alışveriş merkezinde var bir de
jatomi daha uygun fiyat olarak.
  • sormayın bana sen o musun diye  (18.04.14 13:30:07)
@sormayın
bir kaç gündür bakınıyorum, jatomi ilk gözüme çarpanlardan ulaşımı falan da kolay diye ama sözlükte olsun şikayetvar da olsun yerin dibine sokmuşlar, kafadan direk eledim öyle olunca
profilo da njoy var. havalandırması çok acayip kötüymüş, bir de fiyat indirdikçe salonu doldurmuşlar, hiç boş yer bulunamıyormuş ne sınıflarda ne aletlerde://
  • shubulubapshubaptishaluva  (18.04.14 13:42:45)
ben sports international'da memnundum, gerçi şu an evimin yakınında daha küçük bir salona gidiyorum. elysium var bomonti tarafında, iyi diyorlar ona da.

  • gizemlikovboydankacankertenkele  (18.04.14 14:09:56)