Sevişmiyoruuuz

-sayın mod bu gönül işi değil, tıbbi vaka :P-
ahaha böyle duyuru açacağım aklıma gelmezdi :), sevişmiyoruz arkadaşlar, saymadım ama 10 günü aşırdık. Sarılıp yatıyoruz lan :D. 2 ay olmadı yatmaya başlayalı. Bazı doneler vereyim, trollüyorum sanmayın çok üzülüyorum öyle olunca :(
-yatakta iyiyiz, yani o da ben de
-1-2 saat sürer, o yorulup sonlandırır
-fantezi sonlara doğru azaldı
-başkası ile yattığını sanmıyorum, libido düşük onda

evet panpalar, ya da libidoyu mu artırmak gerek. Elimden birşey gelir mi? Yoksa döneyim yatayı mı bende :)?

Çorapla yatağa girip ilişkiyi öldürdün mü yoksammmm :O

  • 1tam1ayran  (18.04.14 11:55:27)
ilk hamleyi sen ondan, o senden bekliyor gibi, geçmiş olsun.

  • grimer  (18.04.14 11:56:12)
çoraplan yatağa girmiyorum pampa :(

  • tanrı  (18.04.14 11:59:39)
bence hatun regliydi o dönem senin haberin yok.

  • kaymaktutmayansicaksut  (18.04.14 11:59:43)
hamle ilgi sorunda yok, bazen eline alır zaten

  • tanrı  (18.04.14 12:00:19)
regli olunca haber veriyor.

  • tanrı  (18.04.14 12:00:32)
tatlı yediriyorum, mesir yemiyor.

  • tanrı  (18.04.14 12:00:49)
fondü yeterli değil pampa, ben masasj yağı aldım, birde mumlar felan ama yeterli dğeil bence :)

  • tanrı  (18.04.14 12:07:42)
başka bir derdi olabilir mi sizin hanımefendinin?
zira sınav dönemlerinde, maddi sıkıntılarım olduğunda, ailede hasta olan ya da problemleri olan biri olduğunda, aklıma bile gelmiyor benim cinsellik. kadınların cinselliği düşünmeleri için kafalarının rahat olması gerekiyor genelde. yoksa sadece fantazi bilmemne işi değil. bir de siz çok iyi olduğunuzu düşünüyorsunuz ama 2 saat sürmesi her zaman şahane olduğu anlamına gelmez, bazen aşırı profesyonel sikici tavırları, kendinden emin pornocu seks tanrısı tavırları kadınlarda ters tepebiliyor. bir de romantik utangaç daha az uzman yaklaşmayı ufak ufak dokunmayı, fak o fak yee falan diye sesler çıkarmamayı deneyin :D:D böyle soruya böyle cevap.

  • alice practice  (18.04.14 12:14:38)
ahahaha alice dostum güzel söylemişsin, evet uzun sürmesi iyi olduğu anlamına gelmez, o yüzden o ayrıntıyı verdim :)
fak mak demem, ayrıca çok irrite :D, romantiğim :P romantik yaklaşırım, despot davranışlarda bulunuyorum istemeyerek zira o istiyor bunları.
Ben pornocu, aşırı sikici tavırlar da da bulunmuyorum :/
  • tanrı  (18.04.14 12:19:52)
cocodancer'ın sevgilisi misin?

  • r_u_h  (18.04.14 12:20:21)
hayır panpa

  • tanrı  (18.04.14 12:42:58)
ufak çaplı kurlara başlasanız? yani belki gün içinde bir kaç mesaj tetikleyici unsur olabilir.

  • biliyorum ki ben  (18.04.14 13:06:10)
kanki iliskilerde zaten hep oyle olmuyo muydu ya. basta herkes heyecanli girer olaya daha sonra heyecani azalir.

  • beriberi  (18.04.14 14:08:03)
Oluyor öyle..
Stresli, sıkıntılı dönemlerde kadın kısmısı pek düşünmüyor seks falan.
Ortamın rahatlığına, kişinin o anki psikolojik durumuna, ilişkinin o dönemdeki derecesine, kadının veya erkeğin geçmiş tecrübelerine vs. her şeye göre değişebiliyor durum..
Benzer bir durum oluyor arada kendi ilişkimde de, biraz konu hakkında konuşmak gerekiyor, neden olduğu ortaya çıkıyor o zaman..

Libido düşüklüğü iyi hoş da, "sevgililik" meselesinin "sevgi" kısmında pek sorun yoksa bu kadar az sevişmek başka nedenlerin göstergesi kanımca.. Sorunu veya sorun değilse de durumu net olarak anlayınca ona göre tavır alabilirsin.
  • hayal bilgisi  (18.04.14 14:22:05)
Depresyon tarzı durumlarda libido direkt 0'ın altına bile inebiliyor. Bu tarz bir şey olabilir, siktir edin sevişmeyi falan destek olmaya çalışın zamanla düzeleceğini ummaktan başka yapacak bir şey yok.

  • rexex  (18.04.14 17:46:25)