bu kadar güzel ve yakışıklı

insan nasıl biraraya gelebilmiş, insan hayret ediyor. değil mi? :)

Ben etmedim. Gordugum yakisiklilarin cogunun nicki duyuruda asina olunan nickler degildi zaten, oradan belli yakisikliliklari :p

Guzellere lafim yok.
Tesekkur ederim ayriyetten
  • Idonthaveausername  (18.04.14 10:55:14 ~ 11:33:43)
hem içi hem dışı güzel insanlar. sizin yüzünüzden uykumu alamadım lan!

  • r_u_h  (18.04.14 11:00:18)
gerçekten güzel ve gerçekten yakışıklı insanlar varmış aramızda.
ben de bu kadar beklemiyordum.

edit: küpeli erkek oranı da fazlaymış
  • oraletarya  (18.04.14 11:05:56 ~ 11:12:05)
nerede yakışıklı?
3 tane ya var ya yok.

  • kayranin kedisi  (18.04.14 11:06:29)
Yardım etmeye çalışmamız bile yeter, tipler gelip geçici : )

  • redeath  (18.04.14 11:10:05)
vallahi ayıp olmasın diye herkese iyisin falan dedik.
ben dün 2-3 tane kardeşimi iyi buldum, karizmatik.
hatunlardan da 2-3 tane gideri olan vardı.
kalanı çöpe at. başımıza biret pitt, anceli coo kesilmesinler sonra lan.
  • Alt4y  (18.04.14 11:18:32)
Idonthaveusername, sen göstermiştin kendini öncekinde. çok güzel birisin

  • rock n roll  (18.04.14 11:19:19 ~ 11:20:52)
ben de redeath gibi düşünüyorum. ekşi duyuru gibi insanların birbirine "karşılıksız" yardım etmeye çalıştığı bir mekanda kötü niyetli insan bulunması çok zordu zaten. insan iyi niyetli olunca da o güzellik bir şekilde yüzüne yansıyor, yansımış:)

duyurucu kızlar ve erkekler üzerine ön yargım vardı ama dün gece kırıldı.

bir de bekleyip bekleyip gece 4'te ifşa yapan arkadaşların da alacakları olsun valla. hepsi sildi, kimsenin haberi yok şimdi :))
  • fayfim  (18.04.14 11:22:41)
Gerçekten çok güzel insanlar var bu duyuruda. Görsellik olarak güzel olmasına gerek yok ruhu güzel olsun yeter. Hiç tanımadığım bazı arkadaşlara aşırı sempati besliyorum ben burada. Çünkü ruhları güzel ve bu da duyurularda ki cevaplarına yansıyor. Bir de capslerden gördüğüm kadarıyla çok kedici insan var. zaten kedici insanlar candır can.

  • Dr_Stat  (18.04.14 11:22:58)
güneş lekeli olan canım benim

  • grimer  (18.04.14 12:03:26)
grimer, o kim?

  • rock n roll  (18.04.14 12:06:49)
Yahu Sözlüğün kitlesi zaten 2 3 bin. Aralarinda sadece 20 30 tanesi kendini gosterdi. Ki onlarda kendine güvenen tipler. Buna bakipta Böyle komsular alışverişte görsünler tarzi topluca karşılıklı yikama yağlama yapmanin mantığı nedir?

Böyle herkeste bir sevgi kelebekligi cok guzeliz cok yakiaikliyiz çok superiz modu. Karsilikli masturbasyon mu yapiyoruz Sözlükte?
  • efrasiyab87  (18.04.14 12:19:27)
eprıl

  • grimer  (18.04.14 12:20:34)