Uçağı kim temizliyor?

Aralıksız uçulduğu zaman mesela uçak buradan Diyarbakır'a gitti, bi saat sonra geri dönecek; oradan sonra bi Bulgaristan yapıp gelecek filan bu durumda uçağı kim temizliyor? Tuvaletler, çöpler, yeniden düzenleme vs?

İstanbulda itemsan demsan adı altında çalışan taşeron işçiler temizliyor dışarıda çelebinin temizlik elemanları yurtdışında anlaşmalı temizlik firmaları uçaktan ne kadar pislik çıktığını göresrn inanmazsın insan değil sığır taşımışlar sanarsın

  • basond  (17.04.14 23:02:51)
Bir belgeselde izlemiştim. Yer ekibi yapıyor temizliği. Her seferden önce temizleniyor ve bu hızlıca yapılıyor gördüğüme göre, ayrıca basond doğru demiş sığır taşısan o kadar kirlenmeyebilir :)

  • Godless  (17.04.14 23:07:01)
Evet ilk yarım saatten sonra tuvaletin hali bile perişan oluyor zaten:/ Bi de mutfaklar tuvaletin yanında diye çıldırıyorum.

  • pandispanya  (17.04.14 23:07:01)
Havacılık sektöründe çalışıyorum hergün neler görüyoruz neler yaşıyoruz insan yerine kargo taşımak en güzeli

  • basond  (17.04.14 23:12:44)
Evet ben de onu diyecektim, insan çalışıyor o uçakta ya. Afedersin senin s.çtığın kapının arkasında bi başkası yiyecek diziyor filan. Sonra senin dokunduğun duvara dokunup bastığın halıyı soluyorlar. Bi de tüm seferler Norveç'e değil ne yazık ki. Arabistan'ı var, Afrikası var. İnsan işi değil gerçekten.

  • pandispanya  (17.04.14 23:19:10)
www.youtube.com

ultimate airport-dubai, bu belgeselin yanlis bilmiyorsam 10 bölümü var, bi bölümünde yer ekibinin filan calismasini gösteriyor hangi bölüm hatirlamiyorum ama, o bölümde iranli bi teyze var filan, bu temizleyenleri yönetiyo.
  • serabetan  (17.04.14 23:41:51)